22BET Sport
22BET Sport
€ 50 bonus
wymóg zakładu bonusowego
 • Szeroki wybór zakładów, Obsługa klienta w języku polskim
Ocena: 4.6 / 5

22BET SPORT

Jeśli szukasz nowej, niezawodnej strony bukmacherskiej, to proponujemy Ci przyjrzeć się wraz z nami 22BET Sport. Operator dostarcza Tobie różnorodność oraz bezpieczeństwo podczas stawiania zakładów. Sukces podczas obstawiania jest zależny w dużej mierze od analizy kursów oferowanych przez poszczególnych bukmacherów, a 22BET zapewnia Tobie wszystkie konieczne dane do oszacowania prawdopodobieństwa wygranej - najświeższe i najbardziej wiarygodne informacje, a także szeroki wybór zakładów na wiele sportów, przy czym różne rodzaje zakładów wielokrotnych.


€ 50 bonus.
1.40

22BET Sport Przegląd

W 22BET Sport możesz obstawiać na wiele dyscyplin sportowych, od piłki nożnej, tenisa, hokeju na lodzie, piłki ręcznej, poprzez bilarda do szachów, w tym różne rodzaje zakładów wielokrotnych. Jak sam się przekonasz, jest ich całe mnóstwo. Pełną listę dyscyplin sportowych można znaleźć w menu po lewej stronie sekcji sportowej. 22BET oferuje Tobie również witrynę oraz obsługę klienta w języku polskim. 

Tutaj możesz postawić zakład o jakiejkolwiek porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!


€ 50 bonus.
1.40

22BET Sport Bonus Powitalny

22BET Sport oferuje swoim graczom atrakcyjnego bonusa powitalnego przy pierwszej wpłacie! Zasady skorzystania z bonusa powiatlnego są proste. Wystarczy sie zarejestrować, utworzyć konto i złożyć depozyt na minimalną kwotę 1 Euro aby zdobyć 122% do 50 Euro i 22 punkty zakładowe.

122% Bonus

 

22BET Sport Zakłady na Żywo

W sekcji “Na żywo” odkryjesz wszystkie sporty oraz aktualne kursy. Kursy na wydarzenia z piłki nożnej w 1xBet są zawsze wysokie, a dodatkowo dostępnych jest wiele innych rodzajów zakładów.


€ 50 bonus.
1.40

22BET Sport Obsługa Klienta

Operator oferuje Tobie nie tylko świetną zabawę przy obstawianiu, ale także profesjonalną obsługę klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępną w języku polskim. Ich obsługa klienta jest niezawodna i bardzo profesjonalna. Możesz się z nimi skontaktować poprzez emaila ([email protected]) lub czat. 

22BET Sport Dyscypliny Sportu

Operator oferuje różnorodność dziedzin sportowych spośród  których możesz wybrać te, które najbardziej Cię interesują. Dla prawdziwych fanów tenisa oferują szeroki wybór zakładów na tą dyscyplinę, i nie są to tylko zakłady na wynik, handicapy, sumy punktów czy wyniki setów. Z nimi możesz też obstawiać zwycięzcę meczu, handicapy i sumy każdego seta, liczbę break pointów i wiele innych.W 22BET Sport masz możliwość obstawiać na:

 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Wyścigi konne
 • Piłka halowa
 • Piłka wodna
 • Bilard
 • Netball
 • Wyścigi chartów
 • Loteria
 • 21
 • Dureń
 • eSports 

Zyski z zakładów wielokrotnych są dużo wyższe od zwykłych zakładów na boks, piłkę nożną i inne. Codziennie uważnie śledź kursy i stawiaj zakłady.


€ 50 bonus.
1.40

22BET Sport Nasza Opinia

Jeśli jesteś osobą, która lubi obstawiać w zakładach sportowych, to 22BET Sport jest jedną ze stron bukmacherskich, na których zdecydownie warto jest się zarejestrować. Ten bukmacher obejmuje nie tylko dużą liczbę sportów i rynków, ale także transmisję na żywo, przydatne w obstawianiu zakładów, statystyki i przewodniki bukmacherskie. Co najważniejsze, zatrudnia cały zespół doświadczonych analityków, odpowiadających za ustalanie najbardziej aktualnych kursów na wszystkie sporty. Zarejestruj się już dzisiaj, aby skorzystać z atrakcyjnego bonusa powitalnego, zgarnać 122% i 22 punkty bettingowe oraz uzyskać dostęp do wielu rynków w jednym miejscu! Przekonaj się sam i kliknij na poniższy link, który zabierze Cię do tego fantastycznego bukmachera!


€ 50 bonus.
1.40