Revolut w kasynie

50 PLN zupełnie za darmo korzystając z Revolut

Revolut to zupełnie innowacyjna forma płatności. Szybka i wyjątkowo prosta w obsłudze. Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać i otrzymywać środki pieniężne, niezależnie od waluty w ciągu sekund. Revolut to generalnie rzecz ujmując aplikacja, umożliwiająca transakcje za pomocą Androida i urządzeń iOS. Obecnie jest dostępna do użytku tylko i wyłącznie na tych dwóch platformach. Jedną z najlepszych cech tej metody płatności jest chyba wielowalutowa karta Revolut. Karta Revolut jest akceptowana wszędzie tam, gdzie akceptowana jest metoda płatności MasterCard. Według Revolut, transakcje finansowe dokonywane za pośrednictwem aplikacji lub karty są całkowicie bezpłatne i nie mają zastosowania żadne opłaty. Za jej pomocą możesz równiesz deponować środki w wielu kasynach, na przykład Betsson.


Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

Do końca tego tego roku Betsson daje Tobie dodatkową zachętę do użycia innovacyjnej metody płatności Revolut na ich platformie. 

Przygotowali oni dla Ciebie  specjalną ofertę związaną z tą metodą płatności. Dokonaj wpłaty za pomocą Revolut i odbierz swój bonus 50 PLN.

Dowiedz się więcej

Aby skorzystać, wystarczy dokonać jednorazowej wpłaty na min. kwotę100 PLN wybierając Revolut jako formę płatności. Po dokonaniu wpłaty dzięki Revolut, natychmiast otrzymasz od nas bonus 50 PLN. A potem juz tylko czas na zabawę! Wykorzystaj swoje środki bonusowe w Zakładach Sportowych lub Kasynie Betsson.


Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

 Warunki i Zasady promocji 
 

  • Promocja obowiązuje do ostatnich minut tego roku, czyli 31 grudnia 2018.
  • Promocja jest dostępna tylko dla graczy Betsson, którzy zarejestrowali konto z Polski.
  • Oferta jest dostępna tylko dla pierwszej wpłaty wykonanej za pomocą Revolut od momentu rozpoczęcia promocji.
  • Minimalna kwota wpłaty wymagana do otrzymania bonusu to 100 PLN. Kwota bonusu, jaką można otrzymać to 50 PLN.
  • Bonus jest dostępny tylko raz na klienta/adres IP/gospodarstwo domowe.
  • Bonus może zostać wykorzystany w Zakładach lub w Kasynie. Bonus należy obrócić 3 razy w Zakładach Sportowych z kursem min. 1,50 lub 20 razy w Kasynie.
  • Bonus musi zostać obrócony w ciągu 14 dni od momentu dodania.
  • Bonus oraz pochodzące z niego wygrane, które nie zostaną obrócone w ciągu 14 dni, wygasną.
  • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w dowolnym momencie, bez wcześniejszej informacji.
  • Obowiązują ogólne warunki i zasady Betsson.

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Betsson to zapraszamy do zarejestrowania się na ich stronie i skorzystania z ich fantastycznej oferty dla nowych graczy. Zapisz się do Betsson, złóż swój pierwszy depozyt i skorzystaj z ich pakietu powitalnego. Wpłać do 500 PLN i zagraj za 1000 PLN . Dodatkowo otrzymasz jeszcze aż 50 darmowych spinów na grę Mega Fortune Dreams Aby przenieść się bezpośrednio na stronę tego bukmachera, wystarczy kliknąć na jeden z linków znajdujących sie w tekście tego artykułu. Zapraszamy również do zajrzenia na stronę Betsson i skorzystania z ofert zakładów sportowych. Życzymy świetnej zabawy i wysokich wygranych! 


Betsafe Sport Betsafe Sport 150 zł bonus
Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com