Castle Builder 2
Producent gier : Rabcat
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : n/a
Ilość linii płatniczych : n/a
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Castle Builder 2

Najnowszy slot od Microgaming, który jest kontynuacją ich poprzedniego automatu, pod tytułem Castle Builder, który okazał się ogromnym sukcesem i został nominowanym do tytułu EGR Gry Roku w 2013. Powodem tego jest niewątpliwie oryginalność tego slotu, który jest oparty na przygodzie budowania zamków w różnych królestwach. Udaj się na niesamowitą przygodę i zagraj na automacie Castle Builder i Castle Builder II w kasynach poniżej:


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.


Castle Builder 2 Dowiedz Się Więcej

Automat ten jest zbudowany na kompletnie innej zasadzie. Pomimo tego, że posiada 5 bębnów i 3 rzędy w prawym dolnym rogu, to cały jego koncept polega na możliwości  przemieszczania się pomiędzy 15 różnymi królestwami, zbierając różne materiały potrzebne do budowy zamków. W Castle Builder 2 gracz ma możliwość stworzenia aż 75 zamków i 300 różnych charakterów. Ponadto gracze będą wykonywać różne wyzwania, za które będą nagradzani pucharami, umożliwiając graczom ciągły postęp i poprawę poziomu ich awatarów.

Castle Builder II Online Slot Promo
 
Thomas Schleischitz, CEO i założyciel  firmy Rabcat Powiedział:

„Gra Castle Builder osiągnęła wielki sukces, po uruchomieniu jej w ponad 80 kasynach na całym świecie. Jej druga część zapewnia rozszerzoną wersję z większą ilością królestw, poziomów i osiągnięć. Dzięki jej ciągłym wyzwaniom zachęca on graczy aby powrócili po więcej.”

Castle Builder 2 Gdzie Grać

Automat Castle Builder 2, będzie dostępny w kasynach poniżej, już wkrótce. W międzyczasie polecamy wypróbowania jej poprzednika – Castle Builder.

Kasyna wymienione poniżej, posiadają wysokie bonusy powitalne, obszerną ilość opcji płatności, a ponadto są bezpiecznymi licencjonowanymi kasynami, w których znajdziesz dużą selekcję slotów od najbardziej znanych i renomowanych producentów gier hazardowych online.


€ 1 000 bonus i 33 darmowe spiny bez warunku obrotu.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Nasza Opinia

Slot Castle Builder 2 jest dowodem tego, że branża automatów online rozwija się naprzód. Posiada on wiele ulepszeń od poprzedniego slotu, co na pewno zauważą jego zwolennicy. Automat Castle Builder 2 gwarantuje emocje, większe wypłaty i godziny rozrywki dla wszystkich zwolenników nie tylko slotów, ale również gier online.