Ceremonia otwarcia Mistrzostw - Rosja 2018

Po latach oczekiwań i przygotowań nadszedł wreszcie ten wielki dzień. Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, odbyła się 14 czerwca 2018 roku w rosyjskiej stolicy, na stadionie Luzhniki, który ulokowany jest w samym centrum olimpijskim Moskwy. Owy stadion będzie głównym obiektem wydarzeń mundialowych. Poza otwierającym meczem, odbędzie się równiż mecz półfinałowy a także ćwierćfinałowy. Uroczystość poprzedzała pierwszy mecz Pucharu pomiędzy gospodarzem - Rosją i Arabią Saudyjską.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Być może było nieuniknione, że Robbie Williams rozpocznie ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w 2018 roku śpiewając Let Me Entertain You, a nie Party Like a Russian, singiel z 2016 roku, który podobno spowodował pewien niepokój w kraju będącym gospodarzem Mistrzostw.

Z pewnością było to  emocjonujące otwarcie dla brytyjskich widzów, ale co z resztą świata? Jak wiadomo, Robin Williamsa był ogromnie popularny w Europie (zaznaczamy, że był a nie jest) ale jednak dla reszty światy raczej aż tak wiele nie znaczył. Polemizuje się więc czy był to trafny wybór wokalisty na tak wielką uroczystość na światową skalę.

€ 100 bonus.

Jego występ należał jednak do całkiem udanych, zwłaszcza, że do Williamsa przyłączyła się sopranistka Aida Garifullina. Wokalista zaśpiewał również takie przeboje jak “Feel” i ” Angels”.

Podczas ceremonii nie było przemowy, jednakże prezydent Putin powitał widzów tuż przed samym meczem. 

Gospodarze zmiażdżyli gości w pojedynku 5 do 0.

1 000 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com