Producent gier : Yggdrasil
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Chibeasties 2

Producent Yggdrasil wita was w magicznym lesie po raz kolejny w ich nowym slocie pod tytułem Chibeasties 2, na którym będziemy mogli grać już od 23 Marca 2017, w kasynach poniżej, za darmo lub za prawdziwe pieniądze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego automatu, przeczytaj naszą recenzję poniżej.


200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

Chibeasties 2 dowiedz Się Więcej

Automat Chibeasties 2 składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych(wypłacających od lewej do prawej strony). Posiada on cztery wysoko płacące symbole, którymi są urocze leśne stworki z dużymi oczami. Innymi mniej wartościowymi symbolami są również rozkosznie, a za razem niebezpiecznie wyglądające kolorowe grzybki.

Bardzo oryginalną cechą tego automatu, jest fakt, że gracz ma możliwość wybrania 1 z 4 trybów, z możliwością jego zmiany w trakcie gry:

Expandig – Ten tryb sprawia, że symbole Wild rozszerzają się i pokrywają bębny.

Teleporting – Tryb w którym symbole Wild przeskakują z miejsca na miejsce, aby pomóc ci zdobyć jak najlepszą kombinację.

Spreading – tryb w który Wildy rozprzestrzeniają się w sposób tworzący od 1 do 4 dodatkowych symboli Wild.

Mirroring – Symbole Wild, tworzą kopię lustrzaną, dzięki czemu, na bębnach pojawi się 2 lub więcej symboli Wild.

Możliwość zmiany trybu w Chibeasties 2

Chibeasties 2 Darmowe Spiny

Slot Chibeasties 2 posiada symbol darmowych spinów. Jeśli pojawi się na bębnach 3 lub więcej symboli darmowych spinów to zostaniesz nagrodzony darmowymi obrotami:

 
Symbol Darmowych Spinów w automacie Chibeasties 2

3 Symbole Free Spins = 7 Darmowych Spinów

4 Symbole Free Spins = 15 Darmowych Spinów

5 Symboli Free spins = 30 Darmowych Spinów

Chibeasties Slot Bonus

Automat Chibeasties 2, będzie już dostępny w kasynach pod koniec marca 2017 i spodziewamy się, że większość naszych ulubionych kasyn doda tą grę to swojego portfolio. W tej recenzji umieściliśmy listę, tych w których z pewnością znajdziesz tą grę, jak tylko zostanie wydana, a poza tym kasyna wymienione poniżej są najbardziej lukratywne pod względem bonusów.

Chibeasties Slot Nasza Opinia

Oryginalny, zabawny i pełen kolorowych, uroczych symboli slot Chibeasties 2, jest z pewnością jednym z wartych wypróbowania. Jego ciekawe 4 tryby, które mogą być zmieniane w trakcie gry i z procentem zwrotu dla gracza w wysokości 96.2% nie sprawią cię milionerem, ale daje dość duże szanse na całkiem niezłą wygraną, poza tym, gra na nim jest świetną zabawą!


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Chibeasties