Grupa H

Co nowego u w grupie H?

Trener “naszych” Adam Nawałka zapewnia, że Wszystko idzie zgodnie z planem, jednakże niepokoi go kontuzja, jednego z piłkarzy ekipy, trzydziestoletniego, Kamila Glika. Jednakże nie jesteśmy jedyną drużyną w grupie H z tego typu problemami.

Mimo, iż problemy Glika, delikatnie utrudniają nam sytuację, to jednak Nawałka uspokaja, że włożono wiele pracy w to, by tego rodzaju sytuacje nie wpłynęły zbyt znacząco na naszą drużynę. Trener Biało - Czerwonych zaznacza, że mamy inny wariant. Podkreśla, że od samego początku jego pracy z reprezentacją ma na uwadze, że kogoś może zabraknąć, czy to ze względu na kontuzje, czy też z innych powodów. Nawałka generalnie stara się nie traktować na tego typu powikłań jako problemów. Zaznacza, że są to jedynie wyzwania, drobne przeszkody, które da się “przeskoczyć”.


€ 100 bonus.

Kolumbia

Uznawany za najlepszego zawodnika drużyny kolumbijskiej, James Rodriguez także boryka się z drobnym wyzwaniem. Opuścił ostatnie treningi i sparing z drużyną Genoi (mimo to Kolumbia zmiażdżyła rywali wygrywając 12 do 2). Powodem nieobecności piłkarza było jednak zwykłe przeziębienie. Rodriguez nadal nie czuje się na sto procent, ale powoli wraca do formy i zajęć.

W kadrze Kolumbii nadal jednak nie ma pełnej organizacji. Inne mundialowe drużyny już od dawna mają zakontraktowane sparingi, oni jednak zwlekali z tym do ostatniej chwili.


€ 50 bonus.
1.40

Japonia

Japonia to zespół na bardzo wysokim poziomie. Są dobrze zorganizowani jako zespół i z pewnością nie będą drużyną łatwą do pokonania. Ich problemem jest jednak również deficyt sparingów.

Dwa miesiące temu Japonia zmieniła trenera na Akira Nishino. Powołał on do kadry wszystkich najbardziej znanych zawodników, jednakże na starcie jego pracy nad kadrą, Japonia poniosła porażkę w meczu z Ghaną 0-2.Senegal

Jeśli chodzi o Senegal, to w tym roku drużynie udało się strzelić tylko jednego gola w meczu z Uzbekistanem (zakończonym remisem 1 do 1), na wszystkie trzy odbyte spotkania. Mecze z Luksemburgiem oraz Bośnią i Hercegowiną zakończyły się remisem 0-0.

 


https://www.polskiekasyno.com