Ronaldo oskarżony o gwałt

Ronaldo oskarżony o gwałt

Znany Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt, który rzekomo miał miejsce w 2009 roku. Amerykanka złożyła pozew przeciwko piłkarzowi we wrześniu tego roku. Do napaści miało dojść w Las Vegas 9 lat temu. Kobieta ujawniła dowody, które sugerują, że Ronaldo zapłacił jej wtedy za milczenie 375 tysięcy dolarów.

Sprawę naświetlił niemiecki magazyn “"Der Spiegel", który przedstawił dowody ugody podpisanej pomiędzy obiema stronami w tamtym czasie. Aktualnie w sieci można też znaleźć zdjęcia z oskarżającą tego najsławniejszego na świecie piłkarza, domniemaną poszkodowaną,  Kathryn Mayorga. Te dowody mają znacznie zaszkodzić piłkarzowi. Ronaldo zaprzecza jednak wszystkim zarzutom, obruszając się, że gwałt jest obrzydliwym czynem, a on sam jest nie tylko bardzo szczęśliwym człowiekiem, ale i przykładem zarówno na boisku, jak i poza boiskiem.


22BET Sport 22BET Sport € 50 bonus
1.40
Graj Teraz

Cristiano stwierdza, że do stosunku z Amerykanką doszło, ale za jej zgodą.

Do zdarzenia miało dojść w klubie nocnym w Las Vegas, gdzie piłkarz świętował tuż przed transferem do Realu Madrytu. Według relacji kobiety, Ronaldo zaciągnął ją do sypialni i zgwałcił, mimo że wciąż protestowała.

Po zdarzeniu Ronaldo kupił milczenie kobiety za 375 tysięcy dolarów. Teraz jednak zatrudniła ona innego prawnika, który doradził jej złożyć pozew cywilny przeciwko temu słynnemu piłkarzowi Juventusu. Sprawa jest w toku, a opinie jak zawsze są podzielone. Sam oskarżony twierdzi, że nie ma nic do ukrycia i prawda zawsze wyjdzie na jaw.


Betsafe Sport Betsafe Sport 150 zł bonus
i
Graj Teraz

Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com