Lewandowski zostawi Bayern?

Robert Lewandowski - nadal szuka nowego klubu?

Od kilku miesięcy Robert Lewandowski borykał się z zagadnieniem dotyczącym jego przyszłości i kariery zawodowej, które z pewnością spędzało mu sen z powiek - czy zostać przy klubie Bayern Monachium czy też szukać nowego “domu”? Dlaczego piłkarz chciał się przenieść pod skrzydła innego klubu? Co na to Bayern Monachium? Do jakiego klubu może trafić? Co w końcu zdecydował? 

Najsłynniejszy Polski piłkarz, wyśmienity napastnik (czego niestety nie udało mu się zademonstrować w tym sezonie w Rosji) Robert Lewandowski, w ostatnich miesiącach miał do podjęcia poważne decyzje jeśli chodzi o swoją przyszłą karierę. Jak wiemy piłkarz jest obecnie członkiem niemieckiego klubu Bayern Monachium, jednak już od jakiegoś czasu myślał o zmianie, czego wcale nie ukrywa.


€ 50 bonus.
1.40

Dowodem na to, że powziął też poważne kroki w celu zmiany klubu, może byc fakt, że zatrudnił nowego menedżera, Piniego Zahaviego, który specjalizuje sie właśnie w tego typu transakcjach. Izraelczyk uprzednio pracował również dla Neymara

Co spowodowało w napastniku chęć zmiany klubu? Lewy zaczął rozmawiać o ewentualnej współpracy z Realem Madryt, a także Anglią. O usługi napastnika zabiegali Paris Saint-Germain, Manchester City, Chelsea, a także oczywiście Real Madryt. Można wnioskować więc jedno - piłkarzowi marzy się zdobycie Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski jest bardzo ambitnym sportowcem, a monachijski klub nie dość, że już piąty rok z rzędu odpadł w Lidze Mistrzów po starciu z zespołem z Hiszpanii, to na dodatek przegrał, i to w słabym stylu finał Pucharu Niemiec z Eintrachtem Frankfurt.

W ostatnich miesiącach największe zainteresowanie piłkarzem było ze strony Realu Madryt. Były agent Lewandowskiego, Cezary Kucharski, miał nawet spotykać się z przedstawicielami tego klubu, aby omówić potencjalny transfer. Jednak chodzą pogłoski, że Bayern zażądałby kwoty w okolicach 100 milionów euro lub wyższej za piłkarza, a Real ponoć nie chciał tyle wydawać na zawodnika, który w sierpniu tego roku skończy 30 lat, co w piłce nożnej jest wiekiem przedemerytalnym.Aktualny kontrakt Lewego z Bayernem Monachium obowiązuje do 2021 roku. Gdy jego nowy menadżer zwrócił się do Bayernu z propozycją o uwolnienie piłkarza od kontraktu, spotkał się ze zdecydowaną odmową ze strony Uli Hoeness oraz Karla-Heinza Rummenigge. Niektórym mogłoby sie wydawać, że w związku z faktem, iż Lewandowski nie popisał się w Mundialu, nie zarejestrował na swoim koncie przecież ani jednego gola, to jego klub chętnie zgodzi się na odejście piłkarza. Jednak szefowie Bayernu jak widać wierzą w jego potencjał do tego stopnia, że o pomyśle rozwiązania jego kontraktu nie chcą nawet słyszeć. Jak widać z planów Lewego na zmianę klubu nic nie wyjdzie. Mimo jego nieudanego występu w Pucharze, nowy trener mistrzów Niemiec nadal widzi go jako napastnika światowej klasy, który zrobił  dla klubu dużo dobrego, a w przyszłości zrobi jeszcze więcej. 

Wychodzi na to, że piłkarz pogodził sie już z decyzją o pozostaniu w Bayernie Monachium i zarzucił jak na razie plany o jakichkolwiek zmianach, decydując się na całkowite poświęcenie swojemu niemieckiemu zespołowi. Teraz Robert może odsapnąć i nabrać sił na kolejny sezon, ciesząc sie wakacjami z rodziną.  


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com