Neymar

Czy Neymar zdoła wziąć udział w Mistrzostwach?

Brazylia jest zdecydowanie jedną z najsilniejszych drużyn, które będą brały udział w tegorocznych Mistrzostwach w Rosji. Imię ich słynnego piłkarza znane jest na cały świat, nie tylko fanom piłki nożnej. Jednakże Neymar, największa sława brazylijskiego sportu, jest zaniepokojony wraz ze swoją drużyną niedawną operacją stopy. Czy Neymar będzie gotowy na Mistrzostwa o czasie?

Neymar

Neymar da Silva Santos Júnior, znany po prostu jako Neymar, posiada trzeci na świecie największy kontrakt sportowy o wartości $222,000,000. Brazylijski piłkarz przyznał się że przygotowania do Mistrzostw Świata w Rosji w tym roku były największym wyzwaniem w jego karierze.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Neymar doznał zwichnięcia kostki w meczu z Olympique Marsylia i pęknięcia piątej kości śródstopia w lutym tego roku. Kontuzja okazała sie dużo poważniejsza niż początkowo przypuszczano i doprowadziła do operacji kończyny zawodnika. Neymar obawia się przystąpienia do Pucharu po trzymiesięcznej przerwie. Piłkarz zdecydowanie odczuwa spoczywającą na nim presję.

Początkowo piłkarz był zaniepokojony, że występ w Mistrzostwach Świata w Rosji całkowicie go ominie. Jednak powoli zaczął on dochodzić do siebie i dziś wiadomo już, że na pewnie go w Mundialu nie zabraknie. Piłkarz nadal posiada pewne obawy, gdyż stopa nie zagoiła się jeszcze w 100%, ale zapewnia fanów, że na pewno da z siebie wszystko reprezentując Brazylię w Rosji. Piłkarz pokazał, że można na niego liczyć w ostatnim meczu z Chorwacją, w którym jego drużyna wygrała 2 do 0. Neymar zaskoczył nawet swojego menedżera, który stwierdził, że powrót tego czołowego zawodnika Brazylii na boisko, był dużo lepszy niż oczekiwano.


€ 50 bonus.
1.40

Jeśli chcesz obstawić na mecze mundialu to polecamy Tobie wypróbować jednego z bukmacherów, któremu z pewnością możesz zaufać! Wystarczy, że klikniesz na jeden z poniższych linków, aby znależć się bezpośrednio na stronie wybranego bukmachera.Życzymy wspaniałej zabawy i wielkich wygranich!200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com