Donald Trump i Kim Jong-Un obejrzą razem finał Pucharu?

Czy Donald Trump i Kim Jong-Un obejrzą razem finał Pucharu?

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału Pucharu Świata w Rosji 2018, który odbędzie się w niedzielę, 15 lipca.  Nikt jeszcze nie wiem kim będa ostateczni finaliści turnieju, ani z jakim wynikiem turniej się zakończy. Wielu bukmacherów stara się urozmaicić zakłady swoim użytkownikom oraz sprawić że będą się dobrze bawić podczas obstawiania, nawet jeśli nie mają zielonego pojęcia na temat piłki nożnej. Tak jak na przykład Unibet, który wyszedł Tobie naprzeciw z tym kreatywnym pomysłem na założenie zakładu.


200 zł bonus.

W półfinale turnieju weźmie udział Belgia, która stoczy pojedynek z Francją oraz Chorwacja z Anglią. Po tych pojedynkach będzie już wiadomo kto na pewno przystąpi do finału. Jednakże spekulacje i domysły na temat wyników turnieju będą trwały aż do ostatniego gwizdka. Jeśli chciałbyś obstawić ale nie masz pomysłu na którą drużynę, lub po prostu masz ochotę obstawić zakład nie związany bezpośrednio z meczami , proponujemy skorzystać z tego ciekawego zakładu Unibet i postawić na to czy przywódca Korei Północnej - Kim Dzong Un i prezydent USA Donald Trump obejrzą finały Pucharu Świata razem. Unibet proponuje kursy jako 25 do 1, jeśli chodzi o ten zakład.


200 zł bonus.

Jednakże Donald Trump i Kim Jong-Un nie są jedynymi osobami publicznymi, o których uczestnictwie w mundialowym finale spekulują bukmacherzy. Innymi osobnikami ze świata mediów, choć zupełnie innej branży, są światowej sławy raper Kanye West i jego żona, gwiazda reality TV, ponętna Kim Kardashian. Unibet daje kurs na ten zakład jako 20 do 1, czy ta słynna para małżeńska weźmie udział w finale Pucharu Świata.

Kursy Unibet na finałach Mistrzostw Świata

Donald Trump, Kim Dzong-Un i Władimir Putin oglądają finały. Tak. 26:00
Kim Kardashian i Kanye West widzą finał na stadionie. Tak. 21:00
Finał jest rozstrzygnięty w rzutach karnych. Tak. 6:50
Końcowy wynik 0-0 po wydłużonym czasie gry. Tak. 12:00

Aby złożyć zakład na jedną z powyższych opcji, wystarczy, że klikniesz na poniższy link, który zabierze Cię bezpośrednio na stronę Bukmachera Unibet. Proponujemy również zapoznać się ze szczegółami zasad bukmachera Unibet.


200 zł bonus.


 

 


https://www.polskiekasyno.com