Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 3.0 / 5
Zagraj teraz na automacie Disco Spins

Disco Spins

Disco Spins to automat od producenta NetEnt , który został zainspirowany erą disco i jego atmosfera jest pełna rytmu i stylu, która zachęca graczy do wspaniałej zabawy, jak przystało w latach 70-tych. Popraw sobie humor i zagraj na automacie „Disco Spins” za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:


200 zł bonus bez warunku obrotu.


300 darmowe spiny.

Disco Spins Dowiedz się więcej

Automat Disco Spins jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Symbolami na bębnach są tutaj kolorowo ubrane postacie w stylu disco i symbole kart. Minimalna kwota zakładu wynosi 0.20, a maksymalna 200. Disco Spins posiada symbole Wild, Scatter i darmowe spiny, dzięki czemu gra na tym automacie jest o wiele ciekawsza.

Disco Spins - w trakcie gry Disco Spins - wielka wygrana Disco Spins - darmowe spiny

Disco Spins Darmowe Spiny

Jeśli symbol Scatter pojawi się gdziekolwiek na bębnach, to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami. Jeżeli uda ci się trafić 3 Scattery jednocześnie, to będziesz mógł wybrać pomiędzy standardowymi free spinami lub darmowymi spinami dico.

Disco Spins - darmowe spiny

Disco Spins Symbol Wild

Symbol Wild w tej grze może zastąpić wszystkie symbole na bębnach z wyjątkiem Scatter. Wildy pojawią się, gdy kolor tancerza będzie pasował do koloru kafelka na którym on stoi. Jednocześnie możesz otrzymać aż do 8 Wildów. Dzięki tej kombinacji wygrana będzie naprawdę atrakcyjna.

Disco Spins™ - Net Entertainment