Concept Gaming

Concept Gaming to mała niezależna firma z Wielkiej Brytanii zajmująca się tworzeniem gier dla kasyn internetowych. Koncentrują się przede wszystkim…

Fakty o Concept Gaming

Concept Gaming to mała niezależna firma z Wielkiej Brytanii zajmująca się tworzeniem gier dla kasyn internetowych. Koncentrują się przede wszystkim na produkcji gier online i mobilnych dla różnych sieciowych operatorów Bingo, Poker i Sportsbook.

Firma Concept Gaming została założona w2010 roku i od tego czasu współpracują z firmami hazardowymi, w tym Betsson, Parlay, Tivoli, Xpro Gaming, Win United i wiele innych.

Concept Gaming aktywnie promuje pojedynczą platformę API zwaną „Pulse”, która jest łatwa w obsłudze i elastyczna. Dzięki niej można uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia i przeglądarki do pobierania gier i ich natychmiastowego odtwarzania. Concept Gaming  stwożyło ponad 55 różnych gier, używając technologii HTML5, CSS5, Flash AS2 i AS3.

Concept Gaming Automaty

Pomimo posiadania ponad 50 tytułów gier, Concept Gaming nie jest słynnym i łatwo dostępnym w kasynach online. Jeśli jednak znajdziesz kasyno internetowe posiadające gry od Concept Gaming w swoim portfolio,  to polecamy wypróbowanie następujących: Super Halloween, Twisted Fairy Tales, Street Tipico. Fruit Loot, Super Campeonato Brasileiro, Cash Detective, Slot Monsters i Hollywood Reels.

Concept Gaming Gry

Poza produkcją slotów, Concept Gaming jest znany z tworzenia innowacyjnych mini-gier, bingo, pokera i innych.

Concept Gaming Kasyna i Bonusy

Na chwilę obecną nie udało nam się znaleźć kasyn wśród naszych partnerów, które oferują gry od tego producenta. Ale zawsze możesz być pewien, że jeśli założysz konto w jednym z kasyn wymienionych poniżej, to będziesz mógł skorzystać z wysokich bonusów powitalnych i darmowych spinów. Kasyna te oferują ogromny wybór gier od wielu różnych dostawców i po dokonaniu pierwszej wpłaty, będziesz mógł  wypróbować gry na przeróżnych slotach i spróbować szczęścia w ich kasynie na żywo.