Games Lab

Games Lab jest australijskim producentem gier, specjalizującym się w grach online i grach towarzyskich. Firma została założona w Sidney w…

Fakty o Games Lab

Games Lab jest australijskim producentem gier, specjalizującym się w grach online i grach towarzyskich. Firma została założona w Sidney w 2008 roku, jako część Blue Wombat Group. Dziś firma zatrudnia ponad 50 utalentowanych projektantów, artystów i programistów, którzy tworzą różnego rodzaju automaty i gry towarzyskie, na przykład Final War: 5 Dragons.

Nie tylko produkują gry dla kasyn online na całym świecie, ale także tworzą aplikacje iGaming dla Androida,  iOS i dla Facebooka.

Misją firmy GamesLab jest „opieranie się na naszym doświadczeniu i zasobach, aby stać się znaczącym wydawcą gier online”.

Ten dostawca gier nie tylko produkuje własne automaty, ale także współpracuje z klientami z całej Australii i reszty świata, tworząc gry zgodnie z potrzebami swoich klientów. Poza tym GamesLab oferuje usługi artystyczne, takie jak tworzenie środowisk gier, koncepcji i projektowania interfejsów.

GamesLab Automaty

Do tej pory GamesLab, wydało ponad 300 slotów z szeroką gamą motywów, stylów, funkcji gry z różnorodnymi modelami matematycznymi. Najbardziej popularnymi i słynnymi są: Orc vs Elf, Dream Run, Pirate Isle, Football Frenzy, Rainforest Riches, Dream Run, White Rhino, Crystal Ball i wiele innych.

GamesLab

GamesLab Gry i Aplikacje

Drugą niszę, w której Games Lab ma bardzo dobrą reputację, są gry towarzyskie. dość podobne do zwykłych gier na prawdziwe pieniądze, ale są one bezpłatne. Te gry są głównie rozpowszechniane przez społeczność sieciową Facebook, a także aplikacje mobilne na iOS i Android. Do tej pory GamesLab ma już ponad 300 000 slotów towarzyskich w różnych krajach na całym świecie. Jeśli musimy wspomnieć o najbardziej znanych tytułach gier towarzyskich, to są to następujące: Run Run Rabbit Run, Fruitastic, Swamp Monster, River Wild, MegaWheel, Beach Races i Mummy’s Tomb. Niektóre z tych slotów mają również płatną wersję, którą można znaleźć w kasynach online.

GamesLab Bonus i Darmowe Spiny

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz funkcji w grach od tego producenta, zawsze możesz znaleźć lukratywne rundy bonusowe oraz darmowe obryty w samej grze, ale pamiętaj, że istnieją inne sposoby, aby uzyskać dodatkowe pieniądze od kasyn. Wystarczy kliknąć na link kasyn w tej recenzji! Tutaj wymieniono najlepsze, dostępne w Polsce kasyna online, które nagrodzą Cię obfitymi premiami i darmowymi spinami po pierwszym zarejestrowaniu się i dokonaniu depozytu.