Games OS

Games OS to producent specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach dla kasyn internetowych z siedzibą w Rydze na Łotwie. Firma rozpoczęła…

Fakty o Games OS

Games OS to producent specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach dla kasyn internetowych z siedzibą w Rydze na Łotwie. Firma rozpoczęła działalność w 2011 roku, budując platformy gier hazardowych, gry dla kasyn online i rozwiązań płatniczych. Games OS tworzy wiele wysokiej jakości gier kasynowych, mobilnych, gier mini i gier w zakładach bukmacherskich.

Z dumą oferują unikalną tematykę i budowę gier, dostarczaną na wielu platformach i z zaawansowanym systemem back-office oraz 24 godzinnym wsparciem technicznym. Dostosowują się do indywidualnych potrzeb kampanii marketingowych oferujących darmowe spiny, bonusy, turnieje i jackpoty.

Games OS Gry

Na chwilę dzisiejszą, firma Games OS posiada około 200 gier. Należą do nich gry w karty, takie jak Ruletka, Craps, Baccarat i Blackjack, Video Poker oraz zdrapki i mini gry.

Games OS

Games OS Sloty

W chwili obecnej Games OS posiada około 65 gier slotowych z najpopularniejszymi: 888 Turtles, Atlantis Dive, Archipelago, Cleopatra Treasure, Freaky Cowboys, Fruit Salad Jackpot  i wiele innych.

Games OS Bonus i Darmowe Spiny

Poza rundami bonusowymi i darmowymi spinami, które są  wbudowane w ich automaty,  można również cieszyć się wieloma bonusami powitalnymi w kasynach wymienionych w tej recenzji.

Games OS Kasyna

Producent ten nie jest popularny wśród kasyn dostępnych w Polsce, więc żaden z naszych partnerów nie posiada jeszcze w ofercie ich gier, ale z pewnością damy wam znać, jak tylko to się zmieni. W międzyczasie polecamy wypróbowanie kasyn poniżej, które posiadają bardzo korzystne bonusy i częste promocje dla graczy z Polski.