Genii

Genii jest firmą zajmującą się tworzeniem gier online, która rozpoczęła działalność w latach dziewięćdziesiątych i od tego czasu stała się…

Fakty o Genii

Genii jest firmą zajmującą się tworzeniem gier online, która rozpoczęła działalność w latach dziewięćdziesiątych i od tego czasu stała się światowym dostawcą gier dla kasyn internetowych. Firma posiada biura w Wietnamie, Wielkiej Brytanii i na Malcie.

Genii jest uważany za doświadczonego, innowacyjnego, niezależnego producenta gier, dążącego do zaoferowania rewolucyjnych rozwiązań programowych.

Poza produkcją gier oferują także inne usługi dla branży iGaming, w tym systemy zarządzania operacyjnego i zarządzania relacjami z klientami.

Genii Sloty

W portfolio Genii znajduje się wiele automatów o różnorodnej tematyce. Genii jest szczególnie znany ze swojej opatentowanej technologii Spin16, która pozwala graczom na interakcję bezpośrednio z bębnami slotu. Kolejną technologiczną innowacją, z której są oni znani jest i3D.

Wśród najbardziej popularnych automatów od Genii znajdują się: Age of Spartans, Arcadia i3D, Bunkin Broncos, Captain Shockwave, Elementium, Fistful of Dollars, Gems N Jewels, Horn of Plenty, Small Soldiers, Wild Berry i wiele innych.

Genii gry

Genii Gry

Na dzień dzisiejszy Genii wydało łącznie ponad 130 gier. Jednak nie mogliśmy znaleźć wszystkich z nich na ich stronie internetowej.

Gry, które udało nam się znaleźć wyglądają dość imponująco. Są one specjalnie zaprojektowane z myślą o graczach, więc dźwięki, ruch i kolory przyczyniają się do interaktywnego doświadczenia.

Oprócz  gier typu jednoręki bandyta, posiadają również gry karciane, takie jak: Keno, Keno Powerball i Poker joker.

Genii Kasyna

Trudno znaleźć kasyna online online dostępne w polsce, które ofrują gry od producenta Genii wswoim portfolio, ale udało nam się znaleźć kilka tytułów w następujących kasynach: LeoVegas , Spinson i Betspin.

Genii Darmowe Spiny i Bonusy

Jeśli chcesz grać w gry Genii i otrzymywać bonusy i darmowe obroty, poza tymi, które już są zawarte w slocie, sprawdź linki do kasyn, które zostały uwzględnione w tym artykule. Przy rejestracji otrzymasz pakiet powitalny, który zawiera wiele darmowych spinów i premii gotówkowych po wpłaceniu pierwszego depozytu.

Zagraj w gry od Genii