GTS

GTS lub Gaming Technology Solutions jest spółką należącą do firmy Playtech. Firma GTS z siedzibą w Wielkiej Brytanii działa od…

Fakty o GTS

GTS lub Gaming Technology Solutions jest spółką należącą do firmy Playtech. Firma GTS z siedzibą w Wielkiej Brytanii działa od 2005 roku i po kilkuletnich sukcesach została nabyta przez firmę Playtech w 2009 roku. GTS jest znany ze swojej platformy EdGE, która oznacza Enhanced Gaming Engine.

Platforma oprogramowania EdGE jest w istocie platformą końcową, która zapewnia pełną integrację gier nie tylko stworzonych przez GTS, ale także innych producentów gier, w tym IGT, Leander Games, Rabcat i innych. Gry od Playtech nie są jednak częścią platformy EdGE.

GTS Gry

Platforma EDTS firmy GTS oferuje obecnie ponad 300 slotów i innych gier.

Do najbardziej znanych tytułów należą: Snakes and Ladders, Cops and Robbers, Superman, 300 Shields, Monopoly Mega Jackpots,  King Arthur, Casper’s Mystery Mirror i wiele innych. Możesz spróbować swoich sił za darmo lub z prawdziwe pieniądze w jednym ze znanych kasyn online, do których linki są dołączone w tym artykule.

Oprócz popularnych automatów, GTS posiada również kolekcję Video Poker, Ruletki, Blackjacka, Baccarata, Sic Bo i innych klasycznych gier kasynowych.

300 Shields

GTS Bonus i Darmowe Spiny

Pomimo tego, że większość automatów GTS i gier na platformie EdGE jest już wyposażonych w wiele funkcji bonusowych i funkcji darmowych spinów, niektórzy z naszych czytelników zawsze szukają czegoś wyjątkowego. Jeśli polujesz na najlepsze bonusy w kasynach, upewnij się aby kliknąć na linki do kasyn w tym artykule. Nie tylko będziesz mógł wypróbować gier od producenta GTS, ale otrzymasz także bonus powitalny i dodatkowe darmowe obroty, po założeniu konta i wpłaceniu pierwszego depozytu.

GTS Kasyna

Będziesz mógł zagrać na automatach GTS w najlepszych kasynach, które są dostępne w Polsce, w tym: Unibet, Betsson, Betsafe i wiele innych. Kliknij na linki poniżej aby skorzystać z hojnych bonusów.