E-sports

E-sports

E-sport jest grą komputerową lub konsolową, w której gracze lub zespoły rywalizują z innymi graczami przez Internet. Początkowo te zawody odbywały się głównie pomiędzy amatorami. Obecnie jednak e-sporty zyskały tak dużą popularność, iż bukmacherzy online zaczęli oferować kursy na te turnieje, co zapoczątkowało zakłady e-sports.


€ 100 bonus.

E-sports kategorie

E-sports można podzielić na różne gatunki i kategorie. Oto niektóre z nich:

RTS - Gry strategiczne odbywające się w czasie rzeczywistym, w których gracze starają się zdobyć obszary w wirtualnym otoczeniu przeciwnika i zniszczyć jego przybytek. RTS przypomina grę wojenną.

FPS - First Person Shooter, trójwymiarowa strzelanka, która obejmuje awatara, broń i kilku wrogów.

MOBA - wieloosobowa bitwa w arenie online, w której gracz kontroluje jedną z postaci w drużynie, rywalizując z inną drużyną, mając na celu zniszczenie bazy zespołu przeciwnika. Zazwyczaj w tym rodzaju gier istnieje pewna główna struktura, którą należy zniszczyć aby wygrać.

MMORPG - Gry w których gracze przejmują rolę wirtualnych postaci, staczając bitwy z potworami i gromadząc bogactwo.

Gry walki - rozgrywane są walki pomiędzy dwoma graczami, mające na celu odebranie przeciwnikowi jak największej ilości życia.


150 zł bonus bez warunku obrotu.

Gdzie mogę obejrzeć e-sports?

Najpopularniejszymi kanałami do śledzenia turniejów tego typu są aktualnie Twitch i YouTube. Wielkie turnieje odbywają się także przed publicznością na żywo w popularnych miejscach e-sportowych i arenach na całym świecie.

E-sports zakłady sportowe

W dzisiejszych czasach możesz obstawiać praktycznie na wszystko, nie dziwi więc, że zakłady bukmacherskie zaczęły oferować również kursy na e-sporty. Lista stron oferujących zakłady sportowe na e-sport wciąż rośnie. Kursy zakładów różnią się w zależności od gry, a proces złożenia zakładu jest dokładnie taki sam, jak w przypadku innych zakładów i polega na wypełnieniu kuponu z żądaną stawką.

Linki znajdujące się na tej stronie zaprowadzą Cię bezpośrednio do stron bukmacherskich oferujących zakłady typu e-sport.1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Ta marka operatora przestała istnieć

 


https://www.polskiekasyno.com