Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 5
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 6
Ocena: 5.0 / 5

Emojiplanet

Nadszedł czas, aby się uśmiechnąć i mrugnąć, ponieważ NetEnt wydał swoją kolejną ważną grę – oficjalny slot emoji® o nazwie Emoji Planet, który powstał we współpracy z firmą Global Merchandising Services & The emoji Company.

Simon Hammon, główny przedstawiciel ds. produktów w firmie NetEnt, wyjaśnił wybór nowego tematu: "Jako lider w dziedzinie mobilnych gier online i innowacji, Emojis doskonale pasuje do NetEnt. Każdego dnia miliony, jeśli nie miliardy - ludzi na całym świecie korzystają z Emojis. Stały się one własnym językiem; Trudno jest myśleć o innej wspólnie znanej i tak lubianej marce".


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Emoji Planet Dowiedz się Więcej

Automat Emoji Planet jest zbudowany z 5 bębnów i 6 rzędów z funkcją Avalanche, która pomaga wygrać poprzez opadające z góry symbole.

Symbolami na bębnach to niektóre z popularnych symboli emoji, w tym bomby, pizze, pocałunki, rakiety, uśmiechnięte buźki, dwa serca i kilka innych.

Zagraj na automacie Emojiplanet

Emoji Planet Funkcje Bonusowe

W grze znajduje się 5 funkcji bonusowych, którymi są:

Bomb Feature - niszczy 8 losowo wybranych symboli na bębnach i nagradza monetami x5 do x100 twojego zakładu za każdy symbol.

Kiss Mark Feature  - daje 3 przylepiające się symbole Wild. Każdy z tych symboli ma 3 życia, które zostają tracone przy każdym zdobyciu zwycięskiej kombinacji.

Rocket Feature -  dodaje 10 symboli Wild nad bębnami lub na bębnach i podczas spinu uruchamia się funkcja Avalanche, dzięki czemu zdobywasz więcej Wildów i zwiększają się szanse na wygraną.

Pizza Feature  - na bębnach pojawi się mega 3x3 symbol, aby pomóc nam w zdobyciu większej wygranej.

Two Hearts Feature - gdy nie masz już więcej wygrywających kombinacji lub gdy nie uruchomiły się żadne inne funkcje Emoji, to wygrana zostanie obliczona na podstawie aktualnej wygranej pomnożonej przez liczbę znajdującą się na liczniku plus jeden.

Automat Emojiplanet

Emojiplanet Darmowe Spiny

Kasyna do których znajdziesz linki w tej recenzji, oferują darmowe spiny na automacie Emojiplanet i innych podczas rejestracji konta. Ponadto posiadają przyzwoite bonusy powitalne i wiele promocji w których mogą wziąć udział  gracze z Polski.


€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

1 000 zł bonus.

20 zł bonus bez depozytu + 500 zł bonus.

Emojiplanet Grafika i Dźwięk

Wszyscy kochają i wykorzystują emojis na co dzień, podczas wysyłania smsów, na Facebooku, Instagramie lub innych platformach społecznościowych, więc nie mamy wątpliwości, że gra Emojiplanet jest atrakcyjną dla ogromnej liczby graczy. Istnieje wielki potencjał do tworzenia zabawnych grafik i ciekawych funkcji o tym temacie i NetEnt wykorzystał je świetnie.