Postaw zakład na mecz Anglia - Walia

Anglia vs Walia

Czwartek 16 czerwca godzina piętnasta, Stade Félix-Bollaert Lens, Grupa B

Pomimo tego, że dwa kraje są najbliższymi sąsiadami, to rywalizacja o wygodą pozycję przed następnym etapem z pewnością będzie zawzięta. Reprezentacja Walii twierdzi, że podejmie zupełnie nową taktykę. Trudno jest to sobie wyobrazić, ponieważ oprócz ich gwiazdy Garetha Balea, reszta drużyny nie ma co się równać z graczami reprezentacji Anglii, chociaż Gareth Bale stwierdził w tym tygodniu, że żaden z graczy Anglii nie równa się pasji do gry dla swojego kraju, tak jak gracze Walii, na co Roy Hodgson odpowiedział, że dane stwierdzenie jest „brakiem szacunku.”

Walia podchodzi dzisiaj do gry z ogromną pewnością siebie i ogromnym nastrojem do walki. Jestem przekonany, że dadzą z siebie wszystko.

Menadżer Anglii Roy Hodgson powiedział, że jego drużyna nie będzie się tylko skupiać na powstrzymaniu Balea i że jego młodzi i utalentowani gracze skupią się na słabych punktach przeciwnika.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Anglia vs Walia oferta na zakłady

Anglia jest zdecydowany faworytem dzisiejszego meczu i według mnie każdy inny wynik w tym meczu niż wygrana Anglików będzie olbrzymią niespodzianką .

KURSY NA MECZ ANGLIA – WALIA 1 – 1.65, X – 4.00, 2 – 6.50

Zwycięstwo Anglii 1.65, remis 4.00, zwycięstwo Walii 11.00

Aby postawić swoje typy, wystarczy kliknąć poniżej i nie zapomnij skorzystać z opcji zakładów na żywo.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Postaw zakład na mecz Anglia - Walia

https://www.polskiekasyno.com