Obstaw mecz Polska v Irlandia Północna

Polska vs Irlandia Północna

Niedziela 12 czerwca godzina osiemnasta, Stade de Nice, Grupa C

Pierwszy mecz Polski przeciwko Irlandii Północnej. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie nasze pierwsze zwycięstwo w historii finałów Euro. Irlandia Północna nigdy wcześniej nie zakwalifikowała się do finałów Euro, więc mogłoby się wydawać, że mamy wielkie szanse na wygraną, ale Irlandia Północna zaszokowała świat piłki nożnej, dzięki ich wygranej w kwalifikacjach grupy F i niektórzy eksperci sugerują, że jest to najtrudniejsza grupa.

Gracze reprezentacji Polski ciężko pracowali przez ostanie 3 lata i z poczuciem pewności zakwalifikowali się do finałów, zwłaszcza z siłą Lewandowskiego, który według wielu ekspertów jest najlepszym napastnikiem w Europie. Kamil Grosicki doznał kontuzji w meczu towarzyskim i nie jest jeszcze pewne, czy uda mu się zagrać w dzisiejszym meczu.

Ostatnim razem reprezentacja polski zmierzyła się z Irlandią Północną na mistrzostwach świata 2010, gdzie wynik był 1-1. Pomimo tego, że mamy dzisiaj dość trudne zadnie to trzymamy się wielkiej nadziei, że Polska zdobędzie dzisiaj 3 punkty.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Polska vs Irlandia Północna Oferta na zakłady

Polska jest zdecydowanym faworytem!

KURSY NA MECZ POLSKA – IRLANDIA PÓŁNOCNA 1 – 1.80, X – 3.40, 2 – 5.50

Zwycięstwo Polski 1.80, remis 3.40, wygrana Irlandii Północnej 5.50

Kliknij na link poniżej aby postawić swój typ. W kasynie Betsson możesz odebrać zakład bez ryzyka, warty 30zł. Jeśli twój zakład okaże się przegrany – otrzymasz zwrot stawki, więc nic nie tracisz. Poczuj prawdziwe emocje, kieruj się sercem i postaw zakład bez ryzyka.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Postaw zakład na zwycięstwo polski w dzisiejszym meczu!

https://www.polskiekasyno.com