postaw zakład na mecz Polska - Niemcy

Polska vs Niemcy

Czwartek 16 czerwca godzina dwudziesta pierwsza, Stade de France, Grupa C

Mamy dzisiaj nadzieję na powtórkę z października 2014, kiedy pokonaliśmy Niemców 2-0 w eliminacjach Euro. Moc ataku Lewandowskiego będzie główną siłą w dzisiejszym meczu, jednak Niemcy znają go bardzo dobrze i będą robić wszystko aby go powstrzymać.

Reprezentacja Niemiec, ma bardzo utalentowaną drużynę i po zdobyciu zwycięstwa w mistrzostwach świata i po dwóch latach jako zwycięzcy Euro 2000, mają zamiar powtórzyć swój sukces w tym roku.

Obie strony są przygotowane na ścisłą rywalizację i Adam Nawałka podkreśla, że cel dostania się Polski do fazy pucharowej nie zmieni się tylko dlatego, że jest to mecz z Niemcami.

Szczęsny będzie musiał przejść późny test sprawności fizycznej, po kontuzji w meczu przeciwko Irlandii Północnej. Niemcy mają nadzieję, że Mats Hummels będzie sprawny do gry pomimo kontuzji łydki w ostatnim meczu.

Dwie drużyny są dobrze przygotowane więc zapowiada się ciekawa i pełna wrażeń gra.


300 darmowe spiny.

Polska vs Niemcy oferta na zakłady

Dzisiaj wieczorem serca kibiców Polski zabiją mocniej. Czy i tym razem biało – czerwoni dadzą nam powody do radości? Trzymam mocno kciuki i stawiam zakład na biało – czerwonych. A ty na kogo stawiasz?

KURSY NA MECZ POLSKA – NIEMCY 1 – 7.00, X – 4.25, 2 – 1.50

Zwycięstwo Polski 7.00, remis 4.25, zwycięstwo Niemiec 1.50


300 darmowe spiny.

Stawiaj zakład na dzisiejszy mecz Polska - Niemcy!

https://www.polskiekasyno.com