Postaw zakład na mecz Ukraina-Polska

Polska vs Ukraina

Czwartek 16 czerwca godzina osiemnasta, Stade Velodrome, Grupa C

Drużyna Polski jest o krok od awansu. Po zwycięstwie z Irlandią Północną i remisie z Niemcami, na wyciągnięcie ręki mamy historyczny awans do 1/8 finałów. Czy nasza reprezentacja pokona Ukrainę, która będzie grała w dzisiejszym meczu jedynie o honor? Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do dzisiejszego spotkania i z pewnością wy też.

Adam Nawałka najprawdopodobniej pozwoli się wykazać zmiennikom w dzisiejszym meczu. Miejmy nadzieję, że wykorzystają swoją szansę i będziemy się cieszyć więcej niż jednym golem dla biało – czerwonych!Polska vs Ukraina oferta na zakłady

Dzisiaj wieczorem serca kibiców Polski zabiją mocniej. Czy i tym razem biało – czerwoni dadzą nam powody do radości i dumy? Trzymam mocno kciuki i stawiam zakład na biało – czerwonych. A ty na kogo stawiasz?

KURSY NA MECZ POLSKA – UKRAINA 1 – 1.87, X – 3.50, 2 – 4.90

Zwycięstwo Polski 1.87, remis, 3.50 zwycięstwo Ukrainy 4.90Postaw zakład na mecz Polska - Ukraina i weź udział w promocji Unibet

Unibet Promocja

Nie zapomnij wziąć udziału w dzisiejszej promocji od Unibet, gzie z każdy gol przewagi Polaków otrzymasz 50zł! Wystarczy kliknąć link poniżej, zapisać się do promocji i postawić kupon przedmeczowy za min 100zł, aby otrzymać 50zł za każdy gol przewagi Polaków w regulaminowym czasie gry. 


https://www.polskiekasyno.com