Postaw zakład na mecz Włochy-Szwecja

Włochy vs Szwecja

Piątek 17 czerwca godzina piętnasta, Stade Municipal Tuluza, Grupa E

Drużyna Włoch nie wydawała się być faworytem przed rozpoczęciem turnieju, ale po wygranej z Belgią pokazali, że są wielkim zagrożeniem. Szwecja dała z siebie wszystko aby uniknąć porażki w meczu z Irlandią.

Włochy pokonali Szwecję w ostatnich 6 spotkaniach, więc nie bez powodu Włochy są faworytem dla wielu w dzisiejszym meczu.

Obie drużyny są silne na środku pola i możemy się spodziewać agresywnej walki. Jeśli wydaje ci się, że mecz nie będzie wystarczająco ekscytujący aby postawić zakład, to pamiętaj, że mamy tu dwóch utalentowanych strzelców: Zlatan Ibrahimovic i Graziano Pelle, więc dlaczego nie postawić zakładu który pierwszy zdobędzie gola?

Ibrahimovic nie może pokonać Włoch na własną rękę, ale wydaje mi się, że jest on w stanie zainspirować chwilę magii w swojej drużynie, jeśli nie to Włochy odejdą ze zwycięstwem.


1 000 zł bonus.

Włochy vs Szwecja oferta na zakłady

Kursy wskazują na zwycięstwo Włoch. Pamiętaj jednak, że Szwedzi w 2012 pokonali Francję 2-0, więc jest to drużyna, która potrafi ładnie namieszać. Co myślisz o tym? Masz już swoje typy?

KURSY NA MECZ WŁOCHY –SZWECJA 1 – 1.98, X – 2.98, 2 – 4.50

Zwycięstwo Włoch 1.98, remis 2.98, zwycięstwo Szwecji 4.50


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Postaw zakład na mecz Włochy-Szwecja

https://www.polskiekasyno.com