Family Guy

Slot Family Guy od producenta IGT, został stworzony na podstawie amerykańskiego serialu animowanego. Polskim tytułem tego serialu jest: „Głowa rodziny”. Podobnie jak „South Park”, od lat wzbudza on kontrowersję ze względu na zawarty w nim humor. Zwariowania opowieść amerykańskiej rodziny Griffinów przyciągnęła jednak przed telewizory miliony i teraz doczekaliśmy się slotu, który na pewno spodoba się fanom tego serialu.


Casumo Casumo € 1 200 bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

Family Guy Dowiedz się Więcej

Family Guy składa się z 5 bębnów i 30 linii płatniczych. Na bębnach znajdziesz symbole z serialu takie jak: butelkę od piwa, miś Stewiego, telewizor, Briana, Meg, Chrisa, Stewiego, Lois i Petera. Jest to progresywny slot z rundami bonusowymi, darmowymi spinami i z symbolami Scatter and Wild. Możesz w niego grać na komputerze lub telefonie. Symbolem Wild jest tutaj Family Guy Logo i zastępuje wszystkie symbole na bębnach (poza symbolem bonus), aby powiększyć twoje wygrane. Symblem Bonus jest napis „World Bonus” i będziesz potrzebował 3 z nich, gdziekolwiek na bębnach 2, 3 i 4 aby zacząć grę w jednej z rund bonusowych.

Family Guy symbol WildFamily Guy, symbol Bonus

Family Guy Rundy Bonusowe

Rundy bonusowe w tym slocie wspaniale odzwierciedlają ten serial. Aby zagrać w rundzie bonusowej, musisz wylosować 3 symbole bonus gdziekolwiek na bębnach 2,3 lub 4. Na ekranie pojawi się Stewie z globusem, którym będziesz musiał zakręcić aby wylosować jedną z następujących trzech rund bonusowych:

The Drunken Clam

Family Guy - The drunken Clam runda bonusowa

Chicken Fight

Family Guy - Chicken Fight runda bonusowa

Loi’s Hot Spins

Family Guy - Loi's Hot Spins runda bonusowa

Dunder Dunder € 600 bonus
180 darmowych spinów
Graj Teraz