Francja zwycięzcą Mundialu 2018

Finał Mistrzostw Świata 2018 - Bravo Francja!

Trudno uwierzyć, że ten nasycony emocjami i wieloma niesłychanymi niespodziankami pucharowy miesiąc jest już za nami. Był to 21 Puchar Świata i z pewnością przejdzie on do historii jako najbardziej interesujący. Kontrowersje, cała masa rzutów karnych, VAR, porażka Niemiec w fazie grupowej... Chyba spokojnie można stwierdzić, że był najbardziej zaskakującym jak do tej pory i pełnym nieprzewidzianych wydarzeń. Po 20 latach Francja zdobyła wreszcie Puchar Świata w Piłce Nożnej i to w pięknym stylu, wygrywając z Chorwacją 4 do 2.


€ 100 bonus.

Jak do tej pory Francji udało się wygrać tylko raz, w 1998 roku. Fani tej drużyny mieli nadzieję, że w tym przypadku historia się powtórzy. Chorwacji trzeba przyznać jednak, iż grała wspaniale, stawiając czoła temu bardzo silnemu zespołowi. Mimo, iż Chorwacji nie udało sie zabrać trofeum do domu , to fani tej drużyny z pewnością mogą być z nich dumni. Chorwacja miała w posiadaniu piłkę aż w 66% podczas całego spotkania. Dotarcie do samego finału Mistrzostw Świata jest największym do tej pory osiągnięciem tego kraju w historii, jeśli chodzi o piłkę nożną.

Mecz był pełen emocji jak i również goli. W pierwszej połowie Francja prowadziła z wynikiem 2 do 1. Pierwszy raz historii Mundialu zdarzyło się, że został strzelony gol samobójczy w trakcie finałów Pucharu. Mandzukic jako ten piłkarz, który tego właśnie gola zafundował swojej drużynie, zostanie niefortunnie zapisany w kartach Mundialu. Drugiego gola Francuzom udało się zdobyć dzięki rzutom karnym.


€ 50 bonus.
1.40

Druga połowa, 59 minuta gdy 25-letniemu Pogba udało się zapewnić Francji trzeciego gola. Szanse Chorwacji zaczęły wyglądać dość słabo. Chorwaci próbowali sie jakoś odkopać, ale brakowało im kreatywności. Wreszcie młody francuski zawodnik Mbappe w 65 minucie zdobył dla Francji czwartego, pięknego gola i pogrzebał tym samym nadzieje Chorwacji na zwycięstwo w Mundialu. Dziewiętnastoletni Mbappe został tym samym pierwszym piłkarzem od czasów Pele, który zdobył gola w finale Mistrzostw jako nastolatek.

Mimo, że sytuacja Chorwacji nie wyglądała zbyt kolorowo, to jednak do końca się oni nie poddali i w 69 minucie Mario Mandżukić strzelił kolejnego w tym Mundialu gola. Chorwacja znowu nabrała nadziei, gdy wynik zmienił się w 4 do 2, niestety jednak dla Chorwacji, taki pozostał już do końca.


200 zł bonus.

Nie obyło się niestety bez kontrowersji. W internet wkradły się “trole” z rasistowskimi przytykami i komentarzami, że to nie francuska, a afrykańska drużyna wygrała Mundial. Tak czy siak, Francja zabiera do domu Puchar Świata, czy komuś sie to podoba czy też nie, po honorowo wygranym Mundialu i wielu przepięknie stoczonych bojach. Francji udało się przejść zwycięsko wszystkie pojedynki, wygrywając mecze w normalnym czasie a nie podczas rozgrywki. Bravo Francja!


3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com