Goldwyn’s Fairies
Producent gier : Just For The Win
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.50
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 4.5 / 5

Goldwyn’s Fairies 

Nowy automat od producenta Just For The Win, przy współpracy z firmą Microgaming, pod tytułem Goldwyn’s Fairies, będzie dostępny w kasynach od 17 maja 2017. Odwiedź ten uroczy las w którym będziesz polować na kolorowe klejnoty i cztery wróżki, które reprezentują cztery pory roku: wiosnę, lato, jesień i zimę. Posiada on funkcje bonusowe, lubiane przez wszystkich graczy, takie jak bonus Wild, darmowe spiny, re-spiny i powracające Wildy. Polecamy wypróbowania tej gry, jak tylko już będzie dostępna w kasynach poniżej:€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Goldwyn’s Fairies Dowiedz się Więcej

Automat Goldwyn’s Fairies składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 stałych linii płatniczych.  Symbolami na bębnach są kolorowe klejnoty i bajkowe latające wróżki, reprezentujące pory roku. Posiada on również 3 różne symbole Wild: klasyczny Wild, Re-Spin Wild i Free Spin Wild, które mogą zastąpić wszystkie inne symbole, aby pomóc utworzyć zwycięską kombinację. Bębny są osadzone na tle magicznego lasu. Procent zwrotu dla gracza wynosi 96.28% i będziesz mógł obstawiać minimum €0.50 do €250.

Zagraj na automacie Goldwyn's Fairies

Goldwyn’s Fairies Darmowe Spiny

Jeśli wylosujesz symbol darmowych spinów gdziekolwiek na bębnie 1, 3 i 5, to zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami. 9 z nich będzie spinami z powracającymi Wildami, a ten ostatni regularnym darmowym spinem.

Goldwyn's Fairies funkcja darmowych spinów!

Goldwyn’s Fairies Gdzie Grać

Przy wyborze kasyna w którym będziesz mógł zagrać na tym slocie warto wziąć pod uwagę nie tylko grę na której chcesz zagrać, ale również bonusy i ilość darmowych spinów w ich ofercie. Polecamy te poniżej, które są przyjazne dla graczy z Polski, jak i również nagradzają nowych klientów hojnymi bonusami, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Kasyna wymienione poniżej dają również możliwość wypróbowania jakiejkolwiek gry za darmo.


Ta marka operatora przestała istnieć

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.


Goldwyn’s Fairies Szata Graficzna

Automat ten jest zaprojektowany w stylu pasującym do jego tematyki, więc przygotuj się na wiele magicznych i uroczych symboli, które zostały dobrze dopasowane do jego tematyki.

Goldwyn’s Fairies Nasza Opinia

Producent „Just for the Win” jest nowicjuszem na tym rynku i automat Goldwyn Fairies jest ich pierwszym. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostanie wydanych kilka następnych. Jego premiera odbędzie się 17 maja w kasynach poniżej i nie możemy się doczekać jego wypróbowania za prawdziwe pieniądze. Podoba nam się pomysł z trzema różnymi funkcjami Wild i mamy nadzieję, że bajkowe wróżki przyniosą nam szczęście.

Polskiekasyno - Zagraj na automacie Golwyn's Fairies