Ocena: 5.0 / 5

Incinerator Slot Recenzja

" Witaj w świecie śmieci i odpadów kosmicznych , gdzie możesz kontrolować największą spalarnie w wszechświecie ! W tej spalarni odpadów zawsze będziesz blisko dużej wygranej dzięki funkcji Wild , która występuje po trzech kolejnych spadach z rzędu.”

Incinetator to najnowsza gra od Yggdrasil Gaming. Tematyka tego slotu jest bardzo oryginalna. Twoim zadaniem w tej grze jest zniszczenie śmieci, które znajdują się w przestrzeni kosmicznej. Może się to wydawać dziwne, ale zachowanie nieskażonej galaktyki, jest bardzo ważnym zadaniem, które musisz wykonać poprzez stworzenie zwycięskich kombinacji. Zwycięskie kombinacje spalą nadmierne części statku kosmicznego, po czym zostaniesz nagrodzony za swoją pracę.


500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.


Incinerator Slot Dowiedz się Więcej

Slot Incinerator składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Bębny w tej grze się nie obracają, w zamian opadają z góry. Symbolami w slocie Incinerator są śmieci w przestrzeni kosmicznej, które pojawiają się w różnych formach i kolorach, począwszy od niebieskiego, fioletowego, czerwonego, kończąc na pomarańczowym i żółtym. Ścieżka dźwiękowa do tej gry jest wysokiej klasy i pozwoli ci poczuć się jak byś w rzeczywistości był w przestrzeni kosmicznej. Gra jest również wyposażona w funkcje Wild Pattern, funkcje spadających symboli i funkcje Wild, dzięki czemu masz większe możliwości na dużą wygraną.

Incinerator w trakcie gry Incinerator duża wygrana Incinerator wartości symboli

Incinerator Slot Symbol Wild

Symbol Wild zastępuje wszystkie inne symbole w grze.

Incinerator Slot Bonus Wild Pattern (według wzoru)

Jeśli wylosujesz 3 spady z rzędu, to grupa symboli zamieni się w Wild według wzoru, wtedy gra losowo zamienia serie symboli w Wild. Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe 2 lub 3 zwycięstwa, co prowadzi do dalszej reakcji łańcuchowej zwycięstw.


1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.

Incinerator Slot Bonus Opadające Bębny

Gdy trafisz zwycięską kombinację, to symbole związane z wygraną eksplodują i znikają, pozwalając symbolom, które znajdowały się powyżej wpaść na ich miejsce – co daje ci okazję do nowych zwycięstw.

Incinerator Online Video Slot – Yggdrasil Gaming
 

 Incinerator Slot Nasza Opinia

Polecamy Tobie wypróbowanie tej gry. Naszym zdaniem jest zupełnie wyjątkowa. Podoba nam się jej ciekawa tematyka. Grafika jest świetna, pomysłowa i na wysokim poziomie. Jest zaprojektowana w oryginalny sposób. Zanim jednak zaczniesz grać za prawdziwe pieniądze to spróbuj najpierw za darmo. Jeśli lubisz sloty o tematyce filmowej to powinieneś wypróbować ten automat. Tutaj znajdziesz ciekawą rozrywkę.

Slot oferuje Tobie rozrywkę na wysokim poziomie. Polecamy wypróbowanie go i bliższe się z nim zapoznanie. Życzymy powodzenia, wysokich wygranych i przede wszystkim świetnej zabawy!

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny!

€ 1 500 bonus i 350 darmowe spiny.

2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 1 000 bonus i 100 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.