Incinerator

" Witaj w świecie śmieci i odpadów kosmicznych , gdzie możesz kontrolować największą spalarnie w wszechświecie ! W tej spalarni odpadów zawsze będziesz blisko dużej wygranej dzięki funkcji Wild , która występuje po trzech kolejnych spadach z rzędu.”

Incinetator to najnowsza gra od Yggdrasil Gaming. Tematyka tego slotu jest bardzo oryginalna. Twoim zadaniem w tej grze jest zniszczenie śmieci, które znajdują się w przestrzeni kosmicznej. Może się to wydawać dziwne, ale zachowanie nieskażonej galaktyki, jest bardzo ważnym zadaniem, które musisz wykonać poprzez stworzenie zwycięskich kombinacji. Zwycięskie kombinacje spalą nadmierne części statku kosmicznego, po czym zostaniesz nagrodzony za swoją pracę.


ComeOn ComeOn 500 zł bonus
100 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz


Incinerator Dowiedz się Więcej

Slot Incinerator składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Bębny w tej grze się nie obracają, w zamian opadają z góry. Symbolami w slocie Incinerator są śmieci w przestrzeni kosmicznej, które pojawiają się w różnych formach i kolorach, począwszy od niebieskiego, fioletowego, czerwonego, kończąc na pomarańczowym i żółtym. Ścieżka dźwiękowa do tej gry jest wysokiej klasy i pozwoli ci poczuć się jak byś w rzeczywistości był w przestrzeni kosmicznej. Gra jest również wyposażona w funkcje Wild Pattern, funkcje spadających symboli i funkcje Wild, dzięki czemu masz większe możliwości na dużą wygraną.

Incinerator w trakcie gry Incinerator duża wygrana Incinerator wartości symboli

Incinerator Symbol Wild

Symbol Wild zastępuje wszystkie symbole w grze

Incinerator Bonus Wild Pattern (według wzoru)

Jeśli wylosujesz 3 spady z rzędu, to grupa symboli zamieni się w Wild według wzoru, wtedy gra losowo zamienia serie symboli w Wild. Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe 2 lub 3 zwycięstwa, co prowadzi do dalszej reakcji łańcuchowej zwycięstw.

Incinerator Bonus Opadające Bębny

Gdy trafisz zwycięską kombinację, to symbole związane z wygraną eksplodują i znikają, pozwalając symbolom, które znajdowały się powyżej wpaść na ich miejsce – co daje ci okazję do nowych zwycięstw.