Jak obstawiać boks - krótki poradnik

Jak obstawiać boks - krótki poradnik

Jeśli nie mieszkałeś pod kamieniem przez ostatnią dekadę, prawdopodobnie miałeś okazję oglądać Floyda Mayweathera w akcji w jednym z ostatnich meczów bokserskich. Po części dzięki rosnącej popularności i sukcesowi Floyda Mayweathera w ostatnich latach, boks jest jednym z najpopularniejszych sportów, na które ludzie mogą obstawiać. Jeśli chcesz postawić na ten sport, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Całą stronę poświęciliśmy wszystkim sprawom związanym z obstawianiem boksu w zakładach bukmacherskich.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Podstawowe kursy i opcje zakładów

Istnieje wiele opcji obstawiania boksu, a każda wymaga innej strategii. Poniżej wyjaśnimy zakłady moneyline, metodę zakładów na zwycięstwo i zakłady na rundy.


Moneyline

Jest to powszechny zakład dla fanów boksu i wymaga jedynie wybrania zwycięzcy. To, co wygrasz, zależy od linii zakładów. Czy to nie byłaby niesamowita nazwa zespołu? Linia zakładów - linia prawdziwa, a nie fałszywa - jest dla bukmacherów sposobem na ustalenie, kto powinien wygrać walkę i jak przekonująco.


Boksowanie kursów moneyline wyglądałoby mniej więcej tak:


Rocky +130

Apollo Creed -160


Rocky vs Apollo Creed pojedynek boks

W tym przypadku Apollo Creed jest faworytem i trzeba postawić 160€ , aby wygrać 100€. Rocky jest słabszy, co oznacza, że wystarczyłoby postawić 100€, aby wygrać 130€.

Powyższy przykład między ulubionym synem Filadelfii a The Dancing Destroyer jest uważany za konkurencyjny pojedynek. Jednak zdarzają się sytuacje, w których zobaczysz bokserów wymienionych jako ogromne ulubione z liniami takimi jak -10000. Trzeba postawić 10,000€, aby wygrać 100€. Przykładem pojedynku z wielkim faworytem byłaby walka pomiędzy Anthonym Joshuą i Alexander Povetkin. Kiedy walczyli we wrześniu 2018 r., Były szanse na Joshua-1100 i Povetkin 650.


Joshua vs Povetkin pojedynek boks

FYI - Ulubieni są zawsze reprezentowani za pomocą znaków minus (-). Słabsi są zawsze reprezentowani przez znaki plus (+). Jest to spójne w każdym sporcie. Jeśli widzisz ulubionego lub słabszego z innym symbolem, takim jak buźka lub kupa emoji, odejdź od tego bukmachera, bo jak pies w kajaku, nie mają pojęcia, co robią.


20 zł ZA DARMO
200% BONUS NA START

Metoda zwycięstwa

Innym typowym zakładem, który możesz postawić na boks, jest metoda zwycięstwa. Zamiast przewidywać, kto wygra walkę, przewidujesz, jak zakończy się walka.

Użyjmy tego samego przykładu Rocky vs Creed. Zamiast obstawiać Creed, aby wygrać (-160), możesz postawić na Creed, aby wygrać przez nokaut (+160). Jeśli Creed wygra przez nokaut, nadal wygrasz swój zakład moneyline i wygrasz również swoją metodę zakładu zwycięstwa.


Całkowita liczba rund

Jeśli szukasz innego zakładu bukmacherskiego, spróbuj wszystkich rund. Wiąże się to z obstawieniem liczby rund, w których walka się zakończy. Zobaczysz linie wyglądającą mniej więcej tak:


O / U 11,5 rundy (-120 / + 105)


Jeśli uważasz, że walka zakończy się w ciągu 11,5 rund, obstawiałbyś UNDER (to jest skrót U). Jeśli uważasz, że walka przekroczy 11,5 rund, byłbyś OVER (to jest skrót O). Liczby w nawiasach działają tak samo jak linie w innych przykładach. Faworytem jest -120, a słabszy +105.


Gdzie postawić na Boks online

Gdy będziesz gotowy postawić zakład w następnym meczu bokserskim, będziesz musiał znaleźć miejsce do postawienia zakładu. Te magiczne miejsca nazywane są bukmacherami i są firmami, które ustawiają linie zakładów i przyjmują zakłady. Poniżej wymieniliśmy kilka najlepszych bukmacherów u których będziesz mógł obstawiać ten i wiele innych sportów.
€ 50 bonus.
1.40

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o zakładach bukmacherskich, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu o tym jak wybrać najlepszą stronę bukmacherską.


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com