Jak zarobić więcej pieniędzy grając w Texas Hold'em

Jak zarobić więcej pieniędzy grając w Texas Hold'em 

W styczniu 2009 r. World Series of Poker Cash Academy odbyły dwudniowe warsztaty poświęcone poprawie wyników pokera w grach cashowych No Limit Texas Hold'em w Atlantic City. Kurs prowadzili trzej super profesjonalni pokerzyści: Paul Wasicka, Mark Seif i Alex Outhred. Oto niektóre z najlepszych porad, które poprawią wyniki każdego pokerzysty w grze No Limit Hold'em.


Jak zarobić więcej pieniędzy grając w Texas Hold'em poradnik

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Granie 'tight' to właściwe podejście

Granie tight odnosi się do rozgrywania tylko najlepszych rąk. W przeciwieństwie do turnieju, w grze gotówkowej masz tylko czas na czekanie na właściwą rękę we właściwym momencie. Ciemne są zawsze takie same i zawsze możesz ponownie kupić i przeładować swój stos, więc nie ma powodu, aby „ryzykować” podwojenie. Rozgrywaj mniej rąk i bądź bardzo 'tight' na wczesnych pozycjach. 


Nie stosuj "buy in" z małą ilością pieniędzy/chipów 

Chcesz mieć przed sobą wystarczającą ilość pieniędzy, aby Twoje decyzje nie stały się „binarne” - innymi słowy, wybór pomiędzy wejściem all-in lub składaniem swoich kart. Postaraj się wykupić przynajmniej 100-krotność kwoty dużej ciemnej, więc w grze o wartości 1-2 euro będzie to 200 euro.


„Poker jest bardzo podobny do National Geographic”

Mark Seif porównał grę pokera do programu o przyrodzie. Podkreśla, że powinieneś przyjść do stołu pokerowego głodny, jak drapieżnik szukający następnego posiłku. Szukaj słabych graczy i wykorzystuj ich słabości w pełni. Nigdy też nie powinieneś czuć się źle, biorąc wszystkie pieniądze, które możesz wygrać od innych graczy. Twoim celem zawsze powinno być zgarniecie wszystkiego. 


Poradnik pokera texas holdem

Bądź aktywny w wzięciu udziału w najlepszej grze, z najlepszym siedzeniem 

Nie wstydź się prosić o zmianę miejsca lub zmianę stołu. Idealnie chcesz mieć miejsce z agresywnymi graczami po prawej, pasywnymi po lewej i pamiętaj, że pieniądze płyną wokół stołu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Z drugiej strony NIE zmieniaj miejsc, ponieważ uważasz, że Twoje miejsce jest „pechowe” lub, że inne miejsce jest „gorące” - nie ma czegoś takiego. I każdy gracz, który to słyszy? To Twój następny posiłek.


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

Musisz zawsze zwracać uwagę na to co sie dzieje podczas gry

Kiedy siadasz, nie stawiaj swojej dużej ciemnej wcześnie. Poczekaj, aż Twoja duża ciemna naturalnie przyjdzie i wykorzystaj czas na obserwację. Określ, jakie typy graczy są przy stole, a zwłaszcza zwróć uwagę na wzorce które gracze przy stole używają do obstawiania. Zauważ, jakie rodzaje zakładów przed flopem spowodują, że inni spasują, a które nie. Którzy z graczy są agresywni? Szukaj informacji i słuchaj, co ludzie mówią. Niektórzy gracze powiedzą Ci dokładnie, co mieli i dlaczego grali kartami w taki sposób, w jaki to zrobili. Poker to gra niekompletnych informacji, a im więcej informacji masz, tym lepiej będziesz mógł podejmować właściwe decyzje.


Opanuj szanse używając szybkiej pokerowej matematyki

Upewnij się, że rozumiesz, jak obliczyć zarówno Twoje out, jak i pot odds. Ważne jest również zrozumienie implied odds. Jest to kluczowa umiejętność dla każdego zwycięskiego gracza, a bez niej nie można podejmować właściwych decyzji. Użyj szybkiej matematyki pokerowej, aby ułatwić to zadanie.


Nie martw się o „Potwory pod łóżkiem”

Wielu graczy zagra rozdanie obawiając się najgorszego możliwego scenariusza: ich podróże na flopie zostaną pokonane przez strita, który dostanie się na riverze, strit zostanie pokonany  przez flusha (kolor) itp. Te rzeczy się zdarzają, ale są one rzadsze niż wielu graczy uważa, którzy zamiast tego przyjmują mentalność „odpadniesz z gry na riverze”, która jest samo-pokonująca i wysoce nieopłacalna. Najczęściej wygrywają wycieczki, więc warto czasami zaryzykować. W większości przypadków Twój full house nie zostanie pobity przez wyższy full house. Zapamiętaj to.


Hierarchia układów pokerowych

Zakłady są niezwykle ważne

Pomyśl o tym, co próbujesz osiągnąć dzięki swojemu zakładowi: Czy chcesz zawęzić pole i wypłoszyć kilku konkurentów? Czy chcesz powiększyć pot? Czy blefujesz? Pamiętaj także, że to, ile obstawiasz, określa szanse, jakie dajesz przeciwnikom. Twoim głównym celem jest zmuszenie ich do podejmowania błędnych decyzji. Jeśli grasz w no-limit, wielkość zakładów jest niezwykle ważna. 


Nie spiesz się

Na koniec zapamiętaj - istnieje różnica między instynktem a impulsem. Pomyśl o swojej decyzji za pomocą wszystkich posiadanych informacji, a następnie działaj. Nie zapomnij, że nie bierzesz udziału w turnieju i nie spieszysz się z żadnym zegarem, jeśli poświęcisz dodatkową minutę na wykonanie ruchu.


Najlepsze kasyna które oferują pokera

Teraz jak już poznałeś wszystkie wskazówki dotyczące wygrywania w pokera Texas Hold'em, jesteś gotowy aby usiąść do stołu. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy listę najlepszych kasyn online w których możesz zagrać w pokera i wykorzystać to czego się nauczyłeś z tego poradnika. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o zasadach pokera Texas Hold'em zapraszamy do przeczytania naszego artykułu poprzez kliknięcie w ten link. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do zostawienia komentarza na dole, a my z przyjemnością odpowiemy. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!


4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

4 000 zł bonus.

20 zł bonus bez depozytu + 500 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com