Piłkarze którzy nie pojadą do Rosji 2018

Kogo zabraknie na Mundialu?

Już za kilka dni rozpocznie się pojedynek 36 drużyn z całego świata o tegoroczny Puchar. Nie obędzie się jednak bez niespodzianek. Okazuje się, że niektórzy z najsłynniejszych futbolistów obecnej piłki nożnej, nie pokażą się na boiskach Rosji podczas Mundialu 2018.


€ 100 bonus.

Niemcy - Leroy Sane

Leroy Sane

Jednym z piłkarzy, którzy spodziewali się uczestniczyć w Mistrzostwach w Rosji 2018, jest niemiecki zawodnik Leroy Sane. Ten 22 letni piłkarz liczył, że pojawi się na rosyjskich boiskach tego lata, zwłaszcza po tym gdy został okrzyknięty jako jeden z najmłodszych zawodników roku. Okazuje się jednak, że powód jego wykluczenia z Mistrzostw nie ma nic wspólnego z jego piłkarskimi umiejętnościami. Leroy, został mianowicie wyeliminowany z rozgrywek ze względu na swoje zachowanie! Jego miejsce w ekipie reprezentującej Niemcy zajmie Julian Brandt.

Anglia - Joe Hart

Ten angielski bramkarz nie ukrywa, iż jest zdecydowanie bardzo zawiedziony, że nie uda mu się wziąć udziału w tegorocznych Mistrzostwach. Mimo, że jego ostatnie występy nie należały do najlepszych, to jednak jego wykluczenie z reprezentacji na Mundial 2018, było zaskoczeniem, nie tylko dla samego niego, ale również dla fanów.Hiszpania - Marcos Alonso

Piłkarz, który zazwyczaj gra dla Chelsea pokazał się z wyśmienitej strony podczas Premier League, gdy udało mu się zdobyć dla swojej drużyny aż 7 goli. Wydawałoby się, że jego udział w Pucharze jest murowany, a jednak tak się nie stało. Mimo, że w Marcu świetnie sobie poradził to jednak do drużyny narodowej Hiszpanii powołano piłkarzy z większym doświadczeniem.

Brazylia - David Luiz

Brazylia to bez wątpienia jedna z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Czy to geny, czy też odpowiednio podjęte decyzje dotyczące składu? Możliwe, że i jedno i drugie. Pewne jest jedno, obrońca ekipy Brazylii, David Luiz nie weźmie w tym roku udziału w Mistrzostwach i nie będzie reprezentował swojego kraju w Rosji. Ten 31 letni futbolista jest bez wątpienia jednym z lepszych na świecie, lecz niestety nie wystarczająco dobry aby pojechać na rozgrywki Pucharu Świata w czerwcu. Dla wielu fanów było to jednak zaskoczeniem.


200 zł bonus.

Francja - Aymeric Laporte

Aymeric Laporte jest bardzo dobrym obrońcą, lecz nie tak znakomitym jak inni, dlatego mimo iż jego brak klasyfikacji do reprezentacji Francji był pewnego rodzaju zawodem, to jednak nie był to zawód aż tak szokujący.

Belgia - Radja Nainggolan

Radja Nainggolan jest kolejnym futbolistą, który musiał się pogodzić z porażką, jaką było dla niego wykluczenie ze składu narodowej drużyny Belgii. Możliwe, że miały na to wpływ jego stosunki z menadżerem drużyny - Robertem Martinezem, które nigdy nie należały do najlepszych.Argentyna - Mauro Icardi

Mimo, że ten utalentowany piłkarz zdobył dla swojej drużyny  29 goli w 34 meczach podczas sezonu 2017/2018, to nie udało mu się dostać do drużyny, która będzie reprezentować w tym roku Argentynę w Rosji.

Mauro Icardi

https://www.polskiekasyno.com