Kto wygra w Mundialu?

Kto wygra Mundial?

Tegoroczny Puchar Świata jest dla nas tym bardziej ogromną ekscytacją, że  wreszcie po długiej przerwie Biało - Czerwonym udało się dołączyć do grona najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Oczywiście marzy nam się żeby “nasi” dotarli do finału, ale jakie są realistyczne na to szanse według specjalistów? Czy wyjdziemy chociażby zwycięsko z grupy H?


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Polska w opinii ekspertów znajduje się na trzynastym miejscu, Senegal na miejscu 23 a Japonia 24. Prognozy są takie, że drużyna Nawałki załapie się do 1/8 finału, ale nie dalej. 

Mówi się jednak o tym, że Polska zdecydowanie jest w stanie zaskoczyć. Są też spekulacje że “nasi” mogą okazać się “czarnym koniem” tych Mistrzostw, jeśli tylko popracują nad defensywą, która jak wiadomo pozostawia sporo do życzenia. Jak wiemy ofensywa, zwłaszcza przy udziale najlepszego strzelca w kwalifikacjach, Roberta Lewandowskiego jest godna pozazdroszczenia. Naszego Strzelca nie przebił w kawlifikacjach nawet słynny Cristiano Ronaldo!


€ 50 bonus.
1.40

Najwyżej z naszej grupy została jednak sklasyfikowana, nie Polska a Kolumbia. Ta drużyna została umieszczona tylko o jedno miejsce wyżej od Polski, czyli jako dwunasta. Pamiętajmy jednak, że 4 lata temu Mistrzostwa Świata były dość wyjątkowe dla tego kraju Ameryki Południowej, gdyż udało im się dotrzeć aż do ćwierćfinału. W tegorocznych rozgrywkach mają oni nadzieję na powtórkę sukcesu. Zawodnicy tej drużyny James Rodriguez, Radamel Falcao i Juan Cuadrado są odpowiedzialni za bardzo skuteczną formację ofensywną. Ocenia się, że dzięki nim Kolumbia może dość daleko zajść w tych Mistrzostwach. 


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Pewnie nie zaskoczy nas, że na czoło rankingu specjaliści wysuwają reprezentację  Brazylii. W pierwszej dziesiątce mają jeszcze znaleźć się Niemcy, Hiszpania, Francja, Argentyna, Belgia, Anglia, Portugalia, Urugwaj i Chorwacja.

Nie możemy się już doczekać, aby przkonać się na własne oczy na ile prognozy ekspertów będą miały potwierdzenie w rzeczywistości. Mamy rzecz jasna nadzieję, że ostateczny wynik będzie dla nas dużo bardziej optymistyczny, niż opinie specjalistów. Wśród wielu Polaków na dzień dzisiejszy panuje nad wyraz optymistyczny duch. Jak będzie naprawdę, tego nie jest w stu procentach przewidzieć nikt, gdzyż ma na to wpływ również wiele czynników których nie sposób przewidzieć. O tym co się wydarzy, przekonamy się w przeciągu następnego miesiąca, przyglądając się rozpoczynającym się juz za kilka dni Mistrzostwom.


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com