Kto wygra Puchar?

Kto wygra Puchar Świata?

Dwudziesta pierwsza edycja Pucharu Świata zmierza powoli ku końcowi. Niektórzy z najlepszych piłkarzy na świecie zaszczycili stadiony w Rosji swą obecnością. Z 32 drużyn trzy pozostały na horyzoncie. Wielu przed-turniejowych faworytów wypadło już z biegu, takich jak Niemcy, Hiszpania i Brazylia, które to drużyny wykruszyły  się na różnych etapach. Silne ekipy, takie jak Argentyna z Lionelem Messi i Portugalia z Cristiano Ronaldo zostały również wyrzucone podczas rozgrywek najlepszych 16.


€ 100 bonus.

Trzy drużyny na chwilę obecną nadal mają szansę na zabranie do domu trofeum. Na samym początku Pucharu nikt z pewnością nie przewidywał, że akurat te drużyny zajdą aż tak daleko. Francja ma już zapewnione miejsce w finale, dzięki bramce strzelonej przez 24-letniego Samuela Umtiti w ich spotkaniu z Belgią. Dzisiejszej nocy okaże się z kim spotka się w finale - czy będzie to Chorwacja czy też Anglia. Dwadzieścia lat temu Francja po raz ostatni i jedyny w historii zatriumfowała zdobywając Puchar. Czy w tym roku historia sie powtórzy?


€ 50 bonus.
1.40

Fani Anglii są przepełnieni optymizmem po ostatnim starciu Trzech Lwów ze Szwecją, w którym to pojedynku Lwy rozdarły Szwedów na strzępy. Kibice Anglii wierzą, że ich utalentowany napastnik Kane, po raz kolejny popisze się na murawie strzelając jeszcze niejednego gola w tym Mundialu.

Jeśli zaś mowa o Chorwacji to jej największym mundialowym sukcesem jak do tej pory, było zajęcie przez ten kraj trzeciego miejsca 20 lat temu w Mundialu we Francji. Chorwacja rozpoczęła tegoroczne Mistrzostwa w Rosji, jako drużyna z niewielkimi szansami na wygraną. Nikt nie sądził, że wystąpi w finale. Teraz ma szansę na wygranie całego turnieju!Szanse sprzyjają Anglii w pokonaniu Chorwacji, a wszystkie dane sugerują również, że Trzy Lwy są w tym momencie faworytami do wygrania Pucharu Świata! Anglia ma 59% szans na awans do finału mistrzostw świata i 30-procentową szansę na zdobycie trofeum. Przed zwycięstwem Francji 1: 0 nad Belgią, Anglia była faworytem, ​​jeśli chodzi o przejście do finału i wygranie całego turnieju. Chorwacja, ich półfinałowi rywale mają 41 procent szansy na przejście do finału i 15 procent szans na wygraną w Pucharze Świata 2018. Anglia według bukmacherów nie tylko ma dużo większe szanse na przejście do finału Pucharu od Chorwacji, ale też dobre szanse na zdobycie trofeum. Gdy jednak dotrą do finału i zmierzą się z Francją - będzie to bez wątpienia bardzo napięta gra.

Jeśli szukasz zaufanego bukmachera, aby złożyć swój zakład, polecamy kliknąć na jeden z poniższych linków. Polecani przez nas bukmacherzy sa w 100% godni zaufania i oferują również bardzo atrakcyje promocje i bonusy. Z pewnością warto do nich zajrzeć. 150 zł bonus bez warunku obrotu.

200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com