Mecz Polska Kolumbia

Wszelkie nadzieje rozwiane. Mecz Polski z Kolumbią.

Mundialowe marzenia i nadzieje zostały pogrzebane. Polska nie wyjdzie z fazy grupowej. Po żenującym meczu z Kolumbią nie ma co do tego już żadnych wątpliwości.

€ 100 bonus.

Po wielu latach oczekiwań Polska reprezentacja wreszcie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata. Nasi fantastycznie poradzili sobie w eliminacjach wygrywając 8 z 10 meczów, przy czym jeden z pojedynków zremisowali. Robert Lewandowski pokazał, że jest piłkarzem światowej klasy bijąc rekordy w strzelaniu bramek. Wydawało się że Biało - Czerwoni znakomicie poradzą sobie w Mundialu 2018, tym bardziej, iż rzekomo została im przyznana najłatwiejsza grupa i byli oni klasyfikowani jako najsilniejsza drużyna grupy H. Sądziliśmy więc iż wyjście z grupy pójdzie jak spłatka. Na pewno jednak nie spodziewaliśmy się, iż nasze uczestnictwo w Pucharze zakończy się żenadą i rozgoryczeniem. Już po przegranym meczu z Senegalem było wiadomo, iż wyjście z grupy nie będzie aż tak łatwe. Jednak to co wydarzyło się na stadionie w Kazaniu przebiło wszelkie oczekiwania.

€ 50 bonus.
1.40

Zmiana bramkarza po meczu z Senegalem nie przyniosła pozytywnych rezultatów. Wojciech Szczęsny nie poradził sobie z ofensywą drużyny Kolumbii i przepuścił aż 3 gole. Nie popisał się również rzekomo jeden z najlepszych strzelców - Robert Lewandowski. Nie udało mu się w tym meczu strzelić ani jednego gola. Niektórzy twierdzą, że koledzy z drużyny nie podawali do niego wystarczająco piłki. Lewandowski strzelił co prawda pod koniec meczu prosto w bramkę Kolumbii, jednak Ospina pięknie się przed tą napaścią obronił. Szanse na awans zostały już pogrzebane. Kolumbia zmiażdżyła Polskę w tym meczu.

200 zł bonus.

Wielu z nas zastanawia się co doprowadziło do tak słabego występu polskiej reprezentacji w Pucharze. Czy mogła to być presja? Czy też Nawałka nie sprawdził się w roli trenera reprezentacji? Wielu kibiców oczekuje teraz rezygnacji Nawałki ze stanowiska. 

Przed nami jeszcze jeden, ostatni już dla polskiej drużyny mecz w tegorocznym Mundialu. Naszym rywalem będzie tym razem Japonia. Jest to już tylko i wyłącznie pojedynek o honor. 


https://www.polskiekasyno.com