Mistrzostwa Świata 2018

Ceremonia otwarcia Mistrzostw - Rosja 2018

Po latach oczekiwań i przygotowań nadszedł wreszcie ten wielki dzień. Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, odbyła się 14 czerwca 2018 roku w rosyjskiej stolicy, na stadionie Luzhniki, który ulokowany jest w samym centrum olimpijskim Moskwy. Owy stadion będzie głównym obiektem wydarzeń mundialowych. Poza otwierającym meczem, odbędzie się równiż mecz półfinałowy a także ćwierćfinałowy. Uroczystość poprzedzała pierwszy mecz Pucharu pomiędzy gospodarzem - Rosją i Arabią Saudyjską.


Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

Być może było nieuniknione, że Robbie Williams rozpocznie ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w 2018 roku śpiewając Let Me Entertain You, a nie Party Like a Russian, singiel z 2016 roku, który podobno spowodował pewien niepokój w kraju będącym gospodarzem Mistrzostw.

Z pewnością było to  emocjonujące otwarcie dla brytyjskich widzów, ale co z resztą świata? Jak wiadomo, Robin Williamsa był ogromnie popularny w Europie (zaznaczamy, że był a nie jest) ale jednak dla reszty światy raczej aż tak wiele nie znaczył. Polemizuje się więc czy był to trafny wybór wokalisty na tak wielką uroczystość na światową skalę.


10Bet 10Bet € 100 bonus Graj Teraz

Jego występ należał jednak do całkiem udanych, zwłaszcza, że do Williamsa przyłączyła się sopranistka Aida Garifullina. Wokalista zaśpiewał również takie przeboje jak “Feel” i ” Angels”.

Podczas ceremonii nie było przemowy, jednakże prezydent Putin powitał widzów tuż przed samym meczem. 

Gospodarze zmiażdżyli gości w pojedynku 5 do 0.


Unibet Unibet 400 zł bonus
i 20 darmowych spinów
Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com