Zobacz terminarz Meczów Pucharu 2018

FIFA 2018 Terminarz Spotkań

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Czekamy na ich rozpoczęcie z wielką ekscytacją, zwłaszcza że nasi rodacy będą w tegorocznym Mundialu uczestniczyć i z pewnością dołożą wszelkich starań, aby wypaść jak najlepiej.

Aby ułatwić Tobie drogi kibicu mundialowe plany, przygotowaliśmy pełen “rozkład jazdy” Mistrzostw, podając godziny czasu w Polsce. Dzięki niemu dowiesz się kto, gdzie i kiedy będzie starał się o gole dla swoich drużyn.


22BET Sport 22BET Sport € 50 bonus
1.40
Graj Teraz

Faza Grupowa

Grupa A: Rosja- Arabia Saudyjska, 14 czerwca, godz. 17.00, Moskwa
Grupa A: Egipt – Urugwaj, 15 czerwca, godz. 14.00, Jekaterynburg
Grupa A: Rosja – Egipt, 19 czerwca, godz. 20.00, Sankt Petersburg
Grupa A: Urugwaj – Arabia Saudyjska, 20 czerwca, godz. 17.00, Rostów nad Donem
Grupa A: Urugwaj - Rosja, 25 czerwca, godz. 16.00, Samara
Grupa A: Rosja – Egipt, 25 czerwca, godz. 20.00, Sankt Petersburg
Grupa B: Maroko – Iran, 15 czerwca, godz. 17.00, Sankt Petersburg
Grupa B: Portugalia – Hiszpania, 15 czerwca, godz. 20.00, Soczi
Grupa B: Portugalia – Maroko, 20 czerwca, godz. 14.00, Moskwa
Grupa B: Iran – Hiszpania, 20 czerwca, godz. 20.00, Kazań
Grupa B: Hiszpania – Maroko, 25 czerwca, godz. 20.00, Kaliningrad
Grupa B: Iran – Portugalia, 25 czerwca, godz. 20.00, Sarańsk
Grupa C: Francja – Australia, 16 czerwca, godz. 12.00, Kazań
Grupa C: Peru – Dania, 16 czerwca, godz. 18.00, Sarańsk
Grupa C: Francja – Peru, 21 czerwca, godz. 14.00, Jekaterynburg
Grupa C: Dania – Australia, 21 czerwca , godz.17.00, Samara
Grupa C: Dania – Francja, 26 czerwca, godz. 16.00, Moskwa
Grupa C: Australia – Peru, 26 czerwca, godz. 16.00, Soczi
Grupa D: Argentyna – Islandia, 16 czerwca, godz. 15.00, Moskwa
Grupa D: Chorwacja – Nigeria, 16 czerwca, godz. 21.00, Kaliningrad
Grupa D: Argentyna – Chorwacja, 21 czerwca, godz. 20.00, Niżny Nowogród
Grupa D: Nigeria – Islandia, 22 czerwca, godz.17.00, Wołgograd
Grupa D: Islandia – Chorwacja, 26 czerwca, godz. 20.00, Rostów nad Donem
Grupa D: Nigeria – Argentyna, 26 czerwca, godz. 20.00, Sankt Petersburg
Grupa E: Kostaryka – Serbia, 17 czerwca, godz. 14.00, Samara
Grupa E: Brazylia – Szwajcaria, 17 czerwca, godz. 20.00, Rostów nad Donem
Grupa E: Brazylia – Kostaryka, 22 czerwca, godz. 14.00, Sankt Petersburg
Grupa E: Serbia – Szwajcaria, 22 czerwca , godz 20.00, Kaliningrad
Grupa E: Serbia – Brazylia, 27 czerwca , godz. 20.00, Moskwa
Grupa E: Szwajcaria – Kostaryka, 27 czerwca, godz. 20.00, Niżny Nowogród
Grupa F: Niemcy – Meksyk, 17 czerwca, godz. 17.00, Moskwa
Grupa F: Szwecja – Korea Płd, 18 czerwca, godz. 14.00 ,Niżny Nowogród
Grupa F: Niemcy – Szwecja, 23 czerwca, godz. 17.00, Soczi
Grupa F: Korea Płd. – Meksyk, 23 czerwca, godz. 20.00 ,Rostów nad Donem
Grupa F: Meksyk – Szwecja, 27 czerwca, godz. 16.00, Jekaterinburg
Grupa F: Korea Płd. – Niemcy, 27 czerwca, godz. 17.00, Kazań
Grupa G: Belgia – Panama, 18 czerwca, godz. 17.00, Soczi
Grupa G: Tunezja – Anglia, 18 czerwca, godz. 20.00, Wołgograd
Grupa G: Belgia – Tunezja, 23 czerwca, godz. 14.00, Moskwa
Grupa G: Anglia – Panama, 24 czerwca, godz. 14.00, Niżny Nowogród
Grupa G: Anglia – Belgia, 28 czerwca, godz. 20.00, Kaliningrad
Grupa G: Panama – Tunezja, 28 czerwca, godz. 20.00, Sarańsk
Grupa H: Kolumbia – Japonia, 19 czerwca, godz. 14.00, Sarańsk
Grupa H: Polska – Senegal, 19 czerwca, godz. 17.00, Moskwa
Grupa H: Japonia – Senegal ,24 czerwca, godz. 17.00, Jekaterinburg
Grupa H: Polska – Kolumbia, 24 czerwca, godz. 20.00, Kazań
Grupa H: Senegal – Kolumbia, 28 czerwca, godz. 16.00, Samara
Grupa H: Japonia – Polska, 28 czerwca, godz. 16.00, Wołgograd


Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

 

Faza Pucharowa

1/8 finału

30 czerwca: 1. w grupie C – 2. w grupie D Kazań, godz.16.00; 1. w grupie A – 2. w grupie B Soczi, godz.20.00

1 lipca: 1. w grupie B – 2. w grupie A Moskwa, godz. 16.00; 1. w grupie D – 2. w grupie C Niżny Nowogród, godz. 20.00

2 lipca: 1. w grupie E – 2. w grupie F Samara, godz. 16.00; 1. w grupie G – 2. w grupie H Rostów nad Donem,godz. 20.00

 3 lipca: 1. w grupie F – 2. w grupie E Sankt Petersburg, godz. 16.00; 1. w grupie H – 2. w grupie G Moskwa, godz. 20.00

Ćwierćfinały

6 lipca: I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2, Niżny Nowogród, godz. 16.00; II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2, Kazań, godz. 20.00

7 lipca: III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2, Samara, godz. 16.00; IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2, Soczi, godz. 20.00

Półfinały

10 lipca: zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II, Sankt Petersburg, godz. 20.00

11 lipca: zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV, Moskwa, godz. 20.00

Mecz o 3. miejsce

14 lipca, Sankt Petersburg, godz.16.00


10Bet 10Bet € 100 bonus Graj Teraz

Fnał

15 lipca, Moskwa, godz.17.00

Pamiętaj, że już teraz możesz składać zakłady!


Casino-X Sport Casino-X Sport Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com