Moon Princess
Producent gier : Play'n GO
Ilość rzędów : 5
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 27
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Moon Princess

Nowy automat od firmy Play'N Go, pod tytułem Moon Princess, jest już dostępny w kasynach. Wybierz się na ekscytującą księżycową przygodę, prosto z bajkowego świata i wygrywaj wysokie stawki!


4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Moon Princess Dowiedz się Więcej

Gra składa się z 5 bębnów i 5 rzędów. Celem jest trafienie trzech takich samych symboli w jednym rzędzie, pionowo lub poziomo. Szczególnie interesujące jest to, że każde zwycięskie połączenie może zainicjować reakcję łańcuchową, która może prowadzić do wysokich wygranych. Wszystkie symbole w twojej wygranej kombinacji zostaną usunięte, a powyższe symbole spadną, aby wypełnić puste przestrzenie i miejmy nadzieję, że wygrasz więcej.

Moon Princess slot

Symbol Wild, którym jest księżyc, może pojawić się zamiast symbolu środkowego w zwycięskiej kombinacji, zastępując wszystkie inne symbole, aby powiększyć wygraną.

Wzrastający mnożnik

Każda kolejna wygrana zwiększa mnożnik dla następnej wygranej w tej samej rundzie gry.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Princess superpowers

W grze znajdziesz trzy księżniczki, z których każda ma przypisaną super moc. Będą się pojawiały na bębnach losowo, aby pomóc ci poprawić możliwości wygranych.

Love Princess  - przekształca symbole

Star Princess  - dodaje dzikie symbole

Storm Princess - usuwa symbole

Princess Trinity meter

Każde zwycięskie połączenie 3 lub więcej symboli pasujących pomoże ci załadować licznik Princess Trinity. x3 księżniczki wypełnią  jedną część, księżniczki x4 wypełnią dwie części i księżniczki x5 wypełnią wszystkie trzy. Gdy licznik jest w pełni naładowany, zostanie włączona specjalna funkcja - Princess Trinity. Tutaj księżniczki Miłośći, Gwiazd i Burzy łączą siły i wykorzystują swoje magiczne zdolności, aby pomagać ci w wygraniu olbrzymich, lukratywnych nagród.

Moon Princess Darmowe Spiny

Moon Princess Darmowe Spiny

Aby uruchomić rundę darmowych spinów, będziesz musiał wyczyścić wszystkie 25 symboli na bębnach. Darmowe obroty w tej grze są wyposażone w specjalny, wielokrotnie zwiększający się mnożnik, który daje szansę wygrać do 20 razy twojego zakładu. Liczba darmowych obrotów zależy od wybranej księżniczki:

Love Princess da ci 4 darmowe obroty. Napełnij licznik bonusowy, aby uzyskać 4 dodatkowe darmowe spiny.

Star Princess da ci 5 darmowych obrotów. Napełnij licznik bonusowy, aby uzyskać 3 dodatkowe darmowe spiny.

Storm Princess da ci  8 darmowych obrotów. Napełnij licznik bonusowy, aby uzyskać 2 dodatkowe darmowe spiny.

Moon Princess Bonus

Na automacie Moon Princess możesz grać w jednym z najlepszych kasyn online dostępnych w Polsce. Kasyna do których dołączyliśmy linki do tej recenzji, oferują naszym czytelnikom największe bonusy, oraz setki darmowych spinów.

Sprawdź linki z tej recenzji, aby znaleźć najlepszą  dla siebie ofertę!


€ 1 000 bonus i 33 darmowe spiny bez warunku obrotu.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Moon Princess Grafika i Dźwięk

Moon Princess slot jest zaprojektowany w japońskim stylu mangi. Dominującym kolorem jest tutaj różowy, bębny są pokryte magicznym pyłkiem i przepięknymi księżniczkami, które nie tylko imponują swoim wyglądem, ale także mogą powiększyć zawartość twojego portfela, dzięki możliwości uruchomienia wszystkich fantastycznych funkcji premiowych podczas gry.


Ta marka operatora przestała istnieć

€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.