Półfinały Mistrzostw

Mistrzostwa Świata 2018. Półfinały -  co powinieneś wiedzieć.

Po wielu emocjonujących rozgrywkach Mistrzostw Świata w Rosji, wreszcie dotarliśmy do półfinałów. Tegoroczny Mundial nie przestaje zaskakiwać. Żaden z faworytów nie przedostał się do półfinałów Pucharu. Ostatnie cztery drużyny, które nadal mają szansę na wygranie turnieju to Francja, Belgia, Anglia oraz Chorwacja.


€ 100 bonus.

Jak dostali się do półfinałów

Francja

W drodze do półfinałów Francja stoczyła swój pierwszy pojedynek z Australią i wygrała przewagą jednego punktu, 2 do 1. Ich drugim meczem był pojedynek z Peru, gdzie Francuzi zatriumfowali 1 do 0. Trzecim meczem w fazie grupowej było ich spotkanie z Danią, w którym to meczu żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola i spotkanie zostało zakończone wynikiem zero do zera.

Kolejnym meczem Francji był pojedynek w fazie najlepszych 16, który ekipa Didiera Deschampsa stoczyła z Argentyną. Trudny dla Francji mecz, w którym padło wiele goli, ale ostatecznie udało im się wygrać 4 do 3. Kolejnym meczem Francji było spotkanie z Urugwajem, gdzie udało im się pokonać rywali 2 do 0. Teraz pozostało nam czekać na jutrzejsze rozgrywki Francji z Belgią, które odbędą się o godzinie 20:00.


€ 50 bonus.
1.40

Belgia

Pierwszym meczem Belgii w fazie grupowej było ich spotkanie z Panamą, gdzie Belgia zmiażdżyła kraj Ameryki Środkowej 3 do 0. Ich drugim pojedynkiem był mecz z Tunezją, w którym co prawda stracili 2 bramki, ale zdobyli aż 5! Ostatni mecz fazy grupowej Beldzy rozegrali z Anglią, wygrywając 1 do zera.

W najlepszych 16, drużyna Hernána Darío Gómeza, stoczyła pojedynek z Japonią w szokującym meczu, który aż do ostatnich momentów wydawał się stracony. Ostatecznie spotkanie zostało zakończone wynikiem 3 do 2.  W ćwierćfinale Belgia zagrała i wygrała z Brazylią 2 do 1. Jutro Belgia stawi czoła Francji.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Anglia

Pierwszym meczem Anglii w tegorocznym Mundialu było spotkanie z Tunezją, gdzie Anglia zwyciężyła 2 do 1 z tym krajem Afryki Północnej. W drugim spotkaniu z Panamą, czyli jedną z najsłabszych drużyn Mistrzostw, Anglia wygrała aż 6 do 1. W trzecim meczu przeciwko Belgii nie poszło im już jednak aż tak dobrze. Anglia przegrała z drużyną Belgii 0 do 1.

W najlepszych 16 Anglia spotkała się z Kolumbią, gdzie drużyny zremisowały 1 do 1. Ich ostatnim jak do tej pory meczem był sobotni pojedynek ze Szwecją, wygrany przez Anglię 2 do zera. Już w środę o godzinie 20:00 przekonamy się jak Anglia poradzi sobie z Chorwacją i czy uda im się przejść do finału.Chorwacja

Chorwacja rozpoczęła przygodę z Mundialem wychodząc z grupy D. Bukmacherzy początkowo oceniali jej szanse na wygraną jako 25 do 1. Ich pierwszym pojedynkiem był ten stoczony z Nigeria, zakończony wynikiem 2 do 0. W drugim meczu Chorwacja pokazała światu, że jest dużo silniejszą drużyną niż się tego po niej spodziewano, zwyciężając z jednym z faworytów, a mianowicie Argentyną - jedną z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. W trzecim meczu fazy grupowej, który został rozegrany z Islandią, Chorwacja zdobyła 2 bramki, a przepuściła jedną, zwyciężając wynikiem 2 do 1.

W ostatnich 16 Chorwacja stoczyła pojedynek z Danią, który zakończył się remisem 1 do 1, a w ćwierćfinałach Chorwacja zremisowała z Rosją 2 do 2. W środę drużyna zagra przeciwko Anglii na moskiewskim stadionie Luzhniki.


200 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com