Mundial 2018

Mundial 2018 pełen niespodzianek!

Pomimo prognoz, jak do tej pory większośc pojedynków w Rosji nie idzie zgodnie z przewidywaniami. Średnie drużyny wygrywają z mocarstwami, a i te słabe radzą sobie lepiej niż ktokolwiek się spodziewał.

Na chwile obecna rozegranych zostało 14 pojedynków, większość z nich przyniosła niespodziewany efekt. Największym do tej pory szokiem była porażka Niemców z Meksykiem w niedzielnym spotkaniu, gdzie Niemcy przegrały 0 do 1, nie zdobywając ani jednego gola. Jak do tej pory oceniano Niemcy jako najsilniejszą drużynę tegorocznego Pucharu.


€ 50 bonus.
1.40

Największym w obecnej fazie grupowej pojedynkiem był mecz pomiędzy Portugalią i Hiszpanią. Obie bardzo silne drużyny, więc nie było aż takim zaskoczeniem, iż spotkanie zakończyło sie remisem 3 do 3.

Kolejną wielką niespodzianka okazal sie mecz Brazylii, która jak wiadomo jest jedna z najmocniejszych drużyn piłkarskich na świecie, z ekipa narodowa Szwajcarii. Mial to byc bardzo łatwy pojedynek dla ekipy Ameryki Południowej. Okazało się jednak inaczej. Szwajcaria fantastycznie sobie poradziła, kończąc spotkanie remisem 1- 1.

Poniedziałkowe spotkanie Szwecji z Koreą Południową obyło sie natomiast bez większych niespodzianek. Szwecja jak wiadomo jest mocniejszą drużyną i wygrała pojedynek 1 do 0, dzięki kapitanowi drużyny Andreasowi Granqvistowi podczas rzutów karnych. Jest to pierwszy wygrany mecz Szwecji w Mistrzostwach świata od 1958 roku.

Szwecja Korea Południowa - Rosja 2018

Kolejnym meczem Pucharu Świata był pojedynek Belgii z Panamą. Tutaj obyło się bez niespodzianek. Jak wiadomo Belgia jest silnym zespołem, a Panama jednym z najsłabszych zespołów Mundialu. Dwa z trzech goli zdobył dla Belgii Romelu Lukaku, który również w Brazylii, w ostatnim Mundialu zdobył dla swojej drużyny dwie bramki. Jednego gola zdobył też Maarten Martens dzięki czemu Belgia ukończyła z wynikiem 3 do 0, miażdżąc oponentów Ameryki Środkowej.

Kolejnym pojedynkiem było spotkanie pomiędzy Anglia i Tunezją. Ten mecz również przysporzył nam emocji, gdyż miał to być łatwy dla Anglii pojedynek. Co prawda Anglii udało się wygrać pojedynek 2 do 1, ale Tunezja nie była dość zaciętym przeciwnikiem, wbrew oczekiwaniom.


200 zł bonus.

Kolejnym meczem będzie dzisiejszy pojedynek Kolumbii z Japonią. Spodziewamy się oczywiście zwycięstwa Kolumbii, która jest największym rywalem Polski w grupie H.

Po rozgrywkach tych drużyn, wreszcie będziemy mogli cieszyć sie widokiem “naszych” na rosyjskiej murawie i zapartym tchem śledzić poczynania Lewandowskiego i całej reszty Biało-Czerwonych. Polska zmierzy sie z Senegalem o godzinie 17.00 na stadionie Spartak w Moskwie.

Jeśli chcesz obstawić na mecze mundialu to polecamy Tobie wypróbować jednego z bukmacherów, któremu z pewnością możesz zaufać! Wystarczy, że klikniesz na jeden z poniższych linków, aby znależć się bezpośrednio na stronie wybranego bukmachera.Życzymy wspaniałej zabawy i wielkich wygranich!400 zł bonus bez warunku obrotu.

€ 50 bonus.
1.40

 


https://www.polskiekasyno.com