Mundialowy Jackpot u bukmachera Unibet!

Mundial stał się jeszcze bardziej ekscytujący z nową promocją Bukmachera Unibet! Do podziału pula 1 000 000 Euro! Obstawiaj w każdym z 64 mundialowych meczów, możesz nieźle się wzbogacić!

Podczas każdego meczu dziesięć szczęśliwych zwycięzców podzieli się tym ogromnym jackpotem. Aby wziąć udział, jedyne co musisz zrobić, to postawić zakład na ten mecz, aby uzyskać bilet na losowanie. Pod koniec meczu, na który postawiłeś zakład, dowiesz się kim są zwycięzcy losowania.

200 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Tylko i wyłącznie zakłady złożone po 11 czerwca od godziny będą wliczane do promocji.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej promocji, musisz postawić zakład przedmeczowy lub na żywo na wybrany mecz Mistrzostw Świata o minimalnej wartości 30 PLN, aby uzyskać bilet na losowanie puli głównej tego meczu. Im więcej zakładów obstawisz, tym więcej biletów na losowanie otrzymasz.

Stawiając zakład wielokrotny o wartości minimum 30 PLN na co najmniej 2 mecze, otrzymasz dodatkowo bilet na losowanie dla każdego z tych pojedynków. Pod sam koniec meczu odbędzie się losowanie i zostanie wyświetlone 10 zwycięskich numerów biletów, których posiadacze podzielą się pulą nagród danego meczu. Życzymy abyś znalazł sie pośród nich!

200 zł bonus.

Ale to nie wszystko! Unibet ma dla Ciebie dodatkową niespodziankę! Za każdy zakład który postawisz w Mistrzostwach Świata 2018, niezależnie od tego, czy jest to zakład zwycięski czy nie, otrzymasz dodatkowy bilet na główne losowanie podczas finału!

Aby zapoznać się ze szczegółami tej oferty, zapraszamy do odwiedzenia strony tego bukmachera! Wystarczy, że klikniesz na poniższy link. Życzymy wyśmienitej zabawy i powodzenia!

200 zł bonus.

https://www.polskiekasyno.com