Najczęstsze błędy popełniane w ruletce

Najczęstsze błędy popełniane w ruletce 

Ruletka jest jedną z najłatwiejszych gier w kasynie, dzięki czemu jest idealna dla amatorów. Jest łatwa do zrozumienia, ma proste zasady i jest wyłącznie grą szczęścia - gracz nie ma wpływu na wynik gry. Jedyne co gracz musi zrobić to postawić zakład, a krupier obraca piłkę wokół koła ruletki. Gdzie piłka ląduje na kole określa, czy gracz wygrywa, czy nie. Chociaż gra jest prosta, nowi gracze popełniają błędy, które zmniejszają ich szanse na wygraną. Świadomość takich błędów może nie tylko pomóc graczom uniknąć pułapek, ale także dobrze wpłynąć na pozytywne doświadczenia podczas gry w ruletkę. W tym artykule, powiemy wam o sześciu najczęstszych błędach popełnianych przez początkujących graczy w ruletkę oraz dowiecie się jak ich unikać i w tym samym czasie zwiększyć swoje szanse na wygraną. 


3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

1. Granie w dowolną wersję ruletki 

Jednym z największych błędów popełnianych przez amatorów jest wybór gry ruletki. Chociaż różne rodzaje gier w ruletkę mogą wydawać się praktycznie takie same, mają one wiele różnic, które wpływają na szanse wygranej gracza. Na przykład europejskie koło ruletki ma 37 działek i jedno zero (0), podczas gdy amerykańskie koło ruletki ma 38 działek, zero i podwójne zero (0 i 00). Dodanie 00 na stole do ruletki podwaja krawędź domu amerykańskiej ruletki, co zmniejsza szanse gracza na wygraną. Amerykańska wersja ruletki ma przewagę kasyna na poziomie 5,26%, podczas gdy europejska wersja ma przewagę kasyna na poziomie 2,7%. Gracze powinni zatem unikać grania w amerykańską ruletkę i zamiast tego grać na stołach do ruletki z niższą przewagą kasyna.


2. Brak ustawienia limitu wydatków

Ruletka to bardzo ekscytująca i szybka gra. W konsekwencji, amatorowi łatwo jest ponieść się emocjom związanym z grą i obstawiać więcej pieniędzy niż mogą sobie pozwolić na przegranie. Przed rozpoczęciem gry w ruletkę, gracz musi ustawić budżet hazardu i trzymać się go. Sporządzanie budżetu nie tylko gwarantuje, że gracz nie przekroczy swojego osobistego limitu, ale również zapewni mu przyjemny czas przy stołach. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat sporządzania budżetu, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu o zarządzaniu bankrollem. 


błędy w ruletce w kasynach online

3. Trzymanie się jednego systemu zakładów

Innym częstym błędem, który popełniają początkujący gracze, jest trzymanie się systemu zakładów, nawet jeśli dany system nie działa. Podczas gdy niektórzy gracze mogą uważać, że niektóre systemy bukmacherskie działają dla nich, nie ma jednej strategii, która gwarantuje wygraną.

Tylko dlatego, że na przykład system Fibonacciego obiecuje ogromne zyski w każdej grze, nie oznacza to, że gracz musi się tego trzymać. System Fibonacciego jest systemem negatywnej progresji, co oznacza, że gracz podwaja stawkę za każdy przegrany zakład. Ten system działa tylko dla graczy, którzy mogą sobie pozwolić na podwojenie każdej przegranej gry bez wypalania swojego bankrolla.

Początkujący gracze powinni pamiętać, że nie ma ostatecznej strategii wygranej. Najlepiej jest aby unikali skomplikowanego systemu zakładów, dopóki nie rozwiną swoich umiejętności i nie opanują gry.


20 zł ZA DARMO
200% BONUS NA START

4. Umieszczanie zakładów kombinacyjnych

Większość początkujących graczy uważa, że obstawianie wielu zakładów kombinacyjnych pozwala im zwiększyć szanse wygranej. Jednak zapominają, że przewaga kasyna pozostaje taka sama, niezależnie od tego, czy jest to zakład pojedynczy czy łączony. W rezultacie mogą stracić dużo pieniędzy, jeśli ich zakłady spadną po stronie przegranej.

Zamiast zakładać zbyt wiele zakładów w jednej grze, wskazane jest, aby nowy gracz skupił się na postawieniu pojedynczego zakładu na grę. Jeśli gra okaże się na jego korzyść, gracz może rozważyć obstawienie kilku zakładów.


5. Brak informacji o opcjach zakładów

Ruletka ma wiele opcji zakładów, które oferują ogromne możliwości wypłat. Niestety, wielu początkujących graczy nie jest świadomych swoich opcji obstawiania, które ograniczają ich sposób gry.

Ważne jest, aby początkujący gracze znali swoje opcje obstawiania, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Niektóre z typowych opcji zakładów w ruletce obejmują zakłady wewnętrzne - corner, pojedynczy numer, dwa numery, trzy numery, sześć numerów i trio - oraz zakłady zewnętrzne - zakłady na kolor czerwony, kolor czarny, niskie liczby, wysokie liczby, parzyste, nieparzyste, tuziny i kolumny 


Ruletka w kasynach online

6. Pogoń za stratami

Jednym z najbardziej kosztownych błędów początkujących graczy podczas gry w ruletkę jest zwiększanie zakładów w celu odzyskania tych, które utracili. Próbując odzyskać straty, gracze zaczną obstawiać pieniądze, których nie mają. Początkujący powinni ustawić limit zakładów, aby upewnić się, że nie obstawiają pieniędzy, których nie mogą stracić. To tylko niektóre z typowych błędów popełnianych przez początkujących graczy w ruletkę. Ważne jest, aby pamiętać, że ruletka jest wyłącznie grą losową. Dlatego należy grać dla zabawy, niż traktować to jako sposób zarabiania pieniędzy.

Teraz jak już wiesz o najczęstszych błędach popełnianych przez początkujących graczy, oraz wiesz jak ich unikać, to zapraszamy do gry! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę zaufanych kasyn online, w których możesz wypróbować różne warianty ruletki lub gre z prawdziwym krupierem. Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać 100% lub nawet 200% bonusu od depozytu i baw się do woli! 


€ 1 000 bonus.

€ 50 bonus.

2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

https://www.polskiekasyno.com