Odbierz swoj bonus w bet at home

Najlepsze oferty oraz freebety w zakładach sportowych 2019 

Bonusy zakładów sportowych to promocje, które prowadzą bukmacherzy online, aby zachęcić nowych graczy do rejestracji, lub wynagrodzić stałych graczy. Zwykle te bonusy mają formę darmowych pieniędzy zapisanych na Twoim koncie, tuż po dokonaniu rejestracji, lub po wpłaceniu określonej kwoty gotówki. Te bonusy bukmacherskie różnią się znacznie w przypadku różnych zakładów bukmacherskich, więc często ciężko określić który bonus jest najlepszy. Właśnie z tego powodu, opracowaliśmy artykuł, z którego dowiesz się o różnych rodzajach bonusów, gdzie znaleźć najlepsze oferty, oraz poznasz wady i zalety premii w zakładach sportowych.


Betsson Sport Betsson Sport 400 zł bonus Graj Teraz

Rodzaje bonusów sportowych

Rodzaje bonusów różnią się znacznie w zależności od bukmachera, podobnie jak warunki dotyczące ofert bonusowych. Zasadniczo istnieją cztery różne rodzaje bonusów, które można uzyskać z internetowych stron zakładów sportowych. Należą do nich „bonus od depozytu”, „postaw zakład aby otrzymać bonus”, promocyjne oferty darmowego zakładu i darmowe zakłady jako nagrody lojalnościowe. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach bonusów, o które możesz się ubiegać w serwisach bukmacherskich dostępnych dla graczy z polski.


Dokonaj wpłaty aby otrzymać darmowe zakłady

Jak sama nazwa wskazuje, „wpłać, aby otrzymać bonus” wymaga od klientów dokonania wpłaty, aby otrzymać bonus na darmowy zakład. Aby ubiegać się o ten rodzaj premii, wystarczy zarejestrować się w witrynie zakładów online i dokonać wpłaty. Bukmacher dopasuje Twój pierwszy depozyt w formie darmowego zakładu bonusowego. Obowiązują minimalne i maksymalne zasady dotyczące depozytu/premii, więc ważne jest aby sprawdzić warunki każdej oferty bonusowej.


Postaw zakład aby otrzymać darmowy zakład

W przypadku tego typu oferty darmowego zakładu będziesz musiał się zarejestrować, dokonać wpłaty, a następnie postawić zakład lub kilka zakładów, aby aktywować swój darmowy zakład. Te bonusy są znane jako oferty „postaw aby otrzymać” i zazwyczaj obowiązują surowe wymagania dotyczące stawek i zakładów. Jak zawsze, dokładnie zapoznaj się z odpowiednimi warunkami przed skorzystaniem z darmowej oferty „postawienia zakładu aby otrzymać darmowy zakład”.


Betsafe Sport Betsafe Sport 150 zł bonus
Graj Teraz

Promocyjne darmowe zakłady

Dla istniejących klientów jednym z najczęstszych sposobów uzyskania darmowych bonusów jest promocyjna oferta. Na przykład wielu bukmacherów prowadzi promocje na zakłady akumulacyjne lub tak zwane zakłady combo. Jeśli umieścisz combo z czterema wyborami lub więcej, otrzymasz darmowy zakład odpowiadający oryginalnej stawce, jeśli zawiedzie Cię jeden postawiony mecz w zakładzie combo. Częściej niż nie, warunki promocji i zakładów również obowiązują w przypadku darmowych zakładów promocyjnych, więc zawsze najlepiej jest najpierw zapoznać się z danymi warunkami.


odbierz swoj bonus w STS

Darmowe zakłady dla graczy klubów lojalnościowych

Innym sposobem, w jaki istniejący klienci mogą uzyskać darmowe zakłady bonusowe, jest okazanie lojalności wobec wybranego bukmachera. Wiele internetowych serwisów bukmacherskich regularnie nagradza dotychczasowych klientów darmowymi zakładami lojalnościowymi, jeśli spełniają określone dzienne, tygodniowe lub miesięczne cele zakładów. Podobnie jak w przypadku większości ofert darmowych zakładów, obowiązywać będą zasady i warunki, więc zawsze pamiętaj o przeczytaniu wszystkich drobnych wydruków.


Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

Freebety vs Bonusy od Depozytu

Przede wszystkim przedstawimy różnicę między bonusami darmowego zakładu a bonusami od depozytu. Istnieją podobieństwa między nimi, ale w podstawowych kategoriach premie depozytowe są wypłacane w gotówce, podczas gdy bonusy na darmowe zakłady są wypłacane w postaci darmowych żetonów zakładu o określonej wartości. Zwykle jest więcej swobody, jeśli chodzi o premie od depozytu, ale nadal obowiązują wymogi obrotu.

Na przykład, przy bonusach z darmowym zakładem bonus jest zwykle w postaci 3 X 10 darmowych zakładów o wartości 30 PLN. Każdy zakład zazwyczaj musi być wykorzystany w całości, więc nie można regulować stawek. Dzięki bonusom depozytowym ograniczenia typowania są znacznie mniej surowe i możesz podzielić bonus na dowolne sposoby. Jest to jeden obszar, w którym bonusy depozytowe zdecydowanie mają przewagę nad bonusami darmowego zakładu. Jednak ścisłe wymagania dotyczące wymogu obrotu i ograniczenia kursów nadal mają zastosowanie do obu rodzajów ofert bonusowych.

Wielu bukmacherów nagradza lojalność obecnych klientów ofertami zakładów bonusowych. Na przykład w ZulaBet otrzymasz 50% bonus reload, co tydzień do 2,000 PLN, jeśli wydasz co najmniej 80 PLN na zakłady sportowe w ciągu tego tygodnia. Jednak ograniczenia kursów i wymagania dotyczące obrotu nadal mają zastosowanie do tych typów ofert bonusowych, więc sprawdź warunki przed skorzystaniem z ofert takich jak reload bonus lub innych.


Bet at Home Sport Bet at Home Sport Graj Teraz

Najlepsze oferty freebetów

W zakładach sportowych STS każdy gracz ma okazję na zgarnięcie freebetow takich jak:

Freebet w ESA - Obstaw dokładny wynik w meczu 2018/2019 ESA i jeżeli mecz zakończy się z wynikiem 0:0, otrzymasz 50% stawki w postaci Freebetu do maksymalnej kwoty 25 EUR. Liczy się 90 min gry. Stawka minimalna - 2 EUR, maksymalna - 50 EUR. Otrzymasz tylko 1 Freebet na 1 mecz. Regulamin obowiązuje.


odbierz swoj free bet w ES w zakładach sportowych STS

Freebet w Bundeslidze - Obstaw dokładny wynik w meczu 2018/2019 1. Bundesligi i jeżeli mecz zakończy się z wynikiem 0:0, otrzymasz 50% stawki w postaci freebetu do maksymalnej kwoty 25 EUR. Liczy się 90 min gry. Stawka minimalna - 2 EUR, maksymalna - 50 EUR. Otrzymasz tylko 1 freebet na 1 mecz. Regulamin obowiązuje.

Extra 6+ - Postaw zakład akumulowany, na którym znajdzie się co najmniej 6 meczów piłki nożnej (1, X lub 2). Jeśli jeden typ okaże się przegrany, otrzymasz 100% stawki w formie freebetu na konto bonusowe. Stawka minimalna zakładu wynosi 2 EUR, maksymalna 50 EUR.

W zakładach sportowych ZulaBet rownież nie brakuje ofert freebetow takich jak:

Freebet 50% w Hokeju na Lodzie - Odbierz bonus freebet do 2,000 PLN w zakładach w hokeju na lodzie. Postaw zakład za minimum 80 PLN na jedno z wydarzeń w IIHF 2019 Games z kursem minimum 2.0 i odbierz bonus do 2,000 PLN w postaci freebetu. Warunki obrotu oraz regulamin obowiazują.


odbierz swoj freebet w zakładach sportowych ZulaBet


Tennis freebet o wartości do 400 PLN - Postaw co najmniej 10 pojedynczych zakładów na mecze tenisa ATP/WTA i otrzymaj 10% procent wygranych zakładów do 400 PLN. Bonus bedzie wpłacony na Twoje konto w postaci freebetu. Warunki obrotu oraz regulamin obowiazują.


22BET Sport 22BET Sport € 50 bonus
1.40
Graj Teraz

Zgarnij freebet w zakładach sportowych CampoBet:

Football freebet - zgarnij darmowy zakład do 400 PLN na mecze Europejskiej Ligi Piłkarskiej. Postaw co najmniej 10 zakładów na mecze piłki nożnej w Europejskiej Lidze Piłkarskiej po kursie co najmniej 2.0 i otrzymaj freebet do 10% do 400 PLN.

odbierz swoj pilkarski freebet w zakładach sportowych cambobet

Oferty bonusowe dla stałych graczy

Poniżej przedstawiamy kilka ofert zakładów sportowych, które gracze mogą otrzymywać cały czas:

Oferta Cashback bonus w zakładach sportowych Casinia - odbierz 10% wzrotu gotówki za przegrane zakłady sportowe w Casinia do 2,000 PLN każdego tygodnia od niedzieli do niedzieli. Warunki obrotu oraz ogólne zasady obowiązują.

Promocja virtual sport excitement w zakładach sportowych LibraBet - odbierz zwrot gotówki 10% do 2,000 PLN stawiając na sporty wirtualne. Wystarczy tylko że postawisz co najmniej 800 PLN w dowolnym momencie na sporty wirtualne aby otrzymać bonus. Warunki obrotu oraz ogólne zasady obowiązują.


odbierz swoj bonus w sportach wirtualnych w librabet

Zalety i wady bonusów sportowych

Oferty bonusowe mogą być doskonałym sposobem na zwiększenie zysków przy minimalnym ryzyku. Te oferty to świetny sposób dla nowych graczy aby rozpocząć swoją przygodę w zakładach sportowych z dodatkową gotówką. Niektóre strony bukmacherskie dostępne dla graczy z polski oferują ogromne bonusy, aby przyciągnąć nowych klientów. Premie od depozytu są bardziej opłacalne, ponieważ mają mniejsze ograniczenia stawek. Jedną z wad jest fakt, że wymogi dotyczące obrotu mogą sprawić, że niektóre zakłady bonusowe będą kosztowne w realizacji. Oraz kolejną wadą jest to, że ograniczenia kursów mogą utrudnić zamianę premii na prawdziwe pieniądze. Ogolnie jesli chodzi o bonusy w zakładach sportowych istnieje więcej zalet niż wad więc zapraszamy do odebrania jednego lub wielu bonusów w renomowanych zakładach sportowych które znajdziecie na tej stronie.


Bet at Home Sport Bet at Home Sport Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com