Jak wybrac najlepsza strone bukmacherska

Jak Wybrać Najlepszą Stronę Bukmacherską Online w Polsce

Internetowi bukmacherzy w Polsce stają się coraz bardziej popularni. Młodzi ludzie naszego pokolenia wybierają ten rodzaj rozrywki coraz częściej. Dla gracza w tych czasach jest bardzo ważne aby upewnić się że dany bukmacher online jest legalny. W innym przypadku gracz jest narażony na kary. Na tą chwilę w Polsce działa dziewięciu legalnych bukmacherów online. W 2017 roku legalni bukmacherzy obsługiwali jedynie 10% polskiego rynku.

W 2018 Roku  - według badań Stowarzyszenia Graj Legalnie – obrót wzrósł do 60%, a udziały w rynku do 25%.


20 zł bonus bez depozytu + 500 zł bonus.

Jak zacząć

Aby wybrać najlepszego bukmachera dla siebie, należy wziąć pod uwagę liczbę bonusów i  promocji oferowanych przez daną firmę bukmacherską. Firmy te otóż mają wiele możliwości w oferowaniu bonusów bukmacherskich. Dzieje się tak ponieważ możliwości stron internetowych nieustannie się rozwijają I również technologia ciągle idzie do przodu. Wybranie właściwego internetowego bukmachera nie jest proste. Każda firma bowiem ma swoje wady i zalety i jest wiele czynników które trzeba wziąć pod uwagę.

Czynniki Wpływające na Wybór Bukmachera

Pierwsza rzecz nad która trzeba się zastanowić jest to jakie czynniki wpływają na wybór jednej strony nad drugą? Tych czynników jest wiele. Dla większości osób najważniejszy czynnik to jakość strony. Według mnie to również jest najważniejszy czynnik. Dla gracza strona musi dobrze się prezentować i być łatwa do operowania.

Najlepsze Legalne Strony Bukmacherskie

Na rynku pod względem stron internetowych, najbardziej wyróżniają się serwisy takie jak LVBET. Wychodzi na to że gracze najbardziej cenią sobie szybki dostęp do interesujących ich rynków oraz najbardziej popularnych wydarzeń. Na końcową ocenę wpływ ma również wygląd szaty graficznej. Im lepiej bukmacher angażuje się w trendy graficzne, tym więcej graczy zostaje na stronie.


4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.


Depozyty

Kolejny ważny czynnik to łatwość robienia depozytu. Dla niektórych może być to zaskoczeniem, ponieważ ten czynnik stoi na drugim miejscu. W połowie roku 2017 doszło do małej rewolucji na rynku, ponieważ płatności w nielegalnych serwisach bukmacherskich zostały zablokowane. Dzięki tej sytuacji, wielu użytkowników zdecydowało przenieść swoje konta do legalnych działalności.

Czas potrzebny na wypłatę    

Dużym problemem dla wielu graczy jest to, że w większości zakładów bukmacherskich jest o wiele łatwiej wpłacić gotówkę niż ją wypłacić. Wielu bukmacherów wydłuża okres przelania kwoty z wygranych do 24 godzin. Ta metoda ma na celu zachęcić graczy do obracania kwotą jaką dysponują na swoim koncie w serwisie bukmacherskim i jak najrzadszemu korzystaniu ze zgromadzonych tam środków. Dla wielu użytkowników czekanie 24 godziny nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego właśnie czas potrzebny na wypłatę jest dla nich ważnym czynnikiem.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Łatwość Rejestracji

Niestety formularz rejestracyjny jest jedną z tych przeszkód, które powodują że legalni bukmacherzy mają niewielki udział w rynku hazardowym w Polsce. Bardzo wielu użytkowników nie dokańcza swojej rejestracji z kilku nieprzyjemnych dla nich powodów. Najczęściej podawanymi przyczynami rezygnacji z utworzenia konta są: zbyt szczegółowe wymagania, zbyt skomplikowany formularz oraz regulamin strony. W Polsce każdy legalny bukmacher wymaga przesłania zdjęcia lub skanu awersu i rewersu dokumentu tożsamości. Dla wielu potencjalnych graczy, a w szczególności młodych potencjalnych graczy jest to przeszkoda która powoduje, że rezygnują z założenia konta.

Programy Lojalnościowe

O wiele większa liczba użytkowników wybiera bukmachera online na podstawie bonusów i promocji, niż na podstawie programów dla stałych klientów. Internetowi gracze zazwyczaj nie przywiązują się do jednego bukmachera, ale tworzą kilka kont bukmacherskich i korzystają z atrakcyjnych ofert bonusowych. W Polsce największe firmy na rynku robią wszystko w swojej mocy, aby przyciągnąć jak najwięcej stałych użytkowników.


€ 50 bonus.

Legalne Punkty Bukmacherskie

Posiadanie oferty stacjonarnej wpływa na zwiększenie rozpoznawalności bukmacherów oraz zaufanie do marki. Jest to zrozumiałe że większość graczy ma większe zaufanie do marki, jeśli pojawia się ona online zarówno jak offline. W Internecie działa wiele podejrzanych stron bukmacherskich więc jako potencjalny gracz trzeba być ostrożnym. W przypadku legalnych bukmacherów istnieje dodatkowe zabezpieczenie ustawowe w wymogu kapitału zakładowego w wysokości 2 mln złotych, więc gracz może być niemal w 100% pewny że zgromadzone przez niego środki na koncie u legalnego bukmachera są bezpieczne.


1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com