Przewidywania co do następnych meczów

Mistrzostwa Świata 2018 - Najświeższe porady bettingowe

Wraz ze zmieniającą się sytuacją na rosyjskich murawach, zmieniają również oczywiście kursy na zakłady. Warto zapoznać się ze zaktualizowanymi kursami, jeśli masz zamiar obstawiać na drużyny mistrzostw. Hiszpania i Portugalia przeszły do następnej tury. Również Francja, Argentyna, Rosja, Chorwacja, Dania i Urugwaj przechodzą do następnej fazy. A jak będzie z resztą drużyn? Kto jest w najlepszej formie, aby awansować do następnej rundy?


€ 100 bonus.

Emocjonujące rozgrywki z grupy A, B, C i D zostały już zakończone - teraz czas na kolejne grupy.

Które drużyny są już na pewno zakończyły swoją przygodę z Mistrzostwami 2018? Na chwilę obecną są to następujące kraje: Egipt, Australia, Islandia, Arabia Saudyjska, Maroko, Iran, Peru, Kostaryka, Panama, Tunezja i Polska są już bankowo wyeliminowane.


€ 50 bonus.
1.40

Przed nami jeszcze takie gry w tej fazie grupowej jak:  Meksyk - Szwecja, Korea Południowa - Niemcy, Szwajcaria - Kostaryka, Serbia - Brazylia, Senegal - Kolumbia, Japonia - Polska, Anglia - Belgia, Panama -Tunezja. Zobaczmy jakie są przewidywania według ekspertów.

Kolejny rozegrany mecz odbędzie się pomiędzy Koreą Południową a Niemcami. Niemcy prawie stracili swoją szansę w Mistrzostwach, grając w sobotni wieczór ze Szwecją, ale jednak na sam koniec udało im się  pobić Szwedów. Zarówno Niemcy, jak i Szwecja zdobyły dwa gole i straciły dwie, więc różnica bramkowa może odegrać decydującą rolę,w tym kto zakwalifikuje się do fazy pucharowej. Niemcy jak do tej pory nie grali aż tak imponująco, ale to będzie ich najłatwiejsza gra do tej pory i powinni być w stanie zdobyć trzy punkty przeciwko stronie Korei Południowej. Przewiduje się, że Niemcy wygrają pierwszą połowę i wygrają mecz.


€ 50 bonus.
1.40

W tym samym czasie zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy Meksykiem i Szwecją. Meksyk ma na swym koncie już dwie wygrane, które doprowadziły ich na szczyt grupy i trzy punkty przewagi nad Niemcami i ich przeciwnikami w ostatnim meczu grupowym w Szwecji. Potrzebują oni tylko punktu, aby ukończyć grę jako zwycięzcy grupy, ale nawet jeśli przegrają ten mecz, nadal mogą przejść do następnej fazy przez różnicę bramek, co będzie kluczowym czynnikiem. Meksyk był imponujący jak do tej pory w tym turnieju. Przewiduje się wygraną Meksyku.Wieczorem rozegra się mecz pomiędzy Szwajcarią i Kostaryką. Kostaryka w meczu przeciwko Brazylii w drugiej grze grupy E, całkiem świetnie sobie radziła, defensywa Navasa była imponująca, jednakże  ich szanse na wygraną zostały zaprzepaszczone w ostatnich minutach spotkania Kostaryka straciła dwa punkty, więc ich spotkanie ze Szwajcarią w ostatecznej rozgrywce grupowej będzie już tylko formalnością. Szwajcaria potrzebuje remisu przeciwko Kostaryce, ale jeśli pokonają Kostarykę, Serbia będzie musiała wygrać z Brazylią, aby awansować. 

Kostaryka nie strzelił gola w ostatnich trzech meczach Mistrzostw Świata 2018 i wygrała tylko trzy pojedynki w ostatnich 12 meczach Pucharu Świata. Przewiduje się więc, że Szwajcaria będzie zwycięzcą tego spotkania.Równolegle z meczem Szwajcarii i Kostaryki odbędzie się pojedynek pomiędzy Serbią i Brazylią. Wyglądało na to, że Brazylia będzie musiała się pogodzić z remisem przeciwko Kostaryce w ostatnim meczu, ale uratowały ją dwa gole w 91 i 97 minucie u, a wygrana 2: 0 przeniosła ich na szczyt grupy E.

Serbia wchodzi w ten mecz wiedząc, że wygrana oznacza dla nich wyjście z grupy. Jeśli gra zakończy się remisem, to będą tylko mogli mieć nadzieję, że Kostaryka wygra z Szwajcarią. A porażka Serbii oznacza, że będą wracać do domu. W pierwszej połowie szło im bardzo dobrze, ale w drugiej połowie wszystko poszło nie tak. Stracili trzy z ostatnich sześciu meczów i ciężko będzie uniknąć porażki w tym meczu. Jeśli wygra Brazylia, to potwierdzi swoje miejsce w ostatnich szesnastu. Przewiduje się wygraną Brazylii w z spotkaniu z Serbią.


200 zł bonus.

Kolejnym spotkaniem będzie jutrzejszy mecz Senegalu z Kolumbią. Powinien być to dość ciekawy pojedynek, biorąc po uwagę, iż obie drużyny wygrały z Polską, jednak Kolumbia przegrała w meczu z Japonią, który jest słabszym zespołem, ale grając z jednym zawodnikiem mniej.

Jeśli Kolumbia zwycięży nad Senegalem to  może nawet skończyć jako zwycięzca grupy, o tyle o ile Japonia nie odniesie zwycięstwa nad Polską. Przewidywane jest zwycięztwo Kolumbii nad Senegalem w tym meczu.Kolejny pojedynek, który będzie się rozgrywał w tym samym czasie co mecz Kolumbii z Senegalem, będzie spotkanie Polski z Japonią. To dopiero drugi raz w historii, gdy Polska zmierzy się z drużyną Azjatycka w Pucharze Świata. Dla naszych, ten mecz jest już tylko czystą formalnością, czy też meczem o honor, bo niestety ale nawet zwycięstwem nic już byśmy tutaj nie wskórali. Jeśli o Japonię jednak chodzi to ich sytuacja wygląda jednak trochę inaczej. Przewiduje się, że to spotkanie zakończy się remisem.


€ 100 bonus.

Następnym meczem będzie emocjonujący pojedynek Anglii z Belgią. Obie drużyny zakwalifikowały sie już do następnej tury Pucharu. Ten mecz będzie tylko i wyłącznie decydował o tym, która drużyna zakończy jako najsilniejsza w grupie. Przewidywania co do tego meczu są takie, że zostaną strzelone powyżej 2,5 bramki.

Równolegle zostanie również rozegrany pojedynek Panamy z Tunezją. Przewidywane jest zwycięstwo Tunezji w tym pojedynku, choć bez względu na to która drużyna wygra, wynik niczego już nie zmieni, ponieważ oba kraje zostały już wyeliminowane z Mistrzostw.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Dwa ostatnie pojedynki pierwszej fazy pucharowej odbędą się pomiędzy Urugwajem i Portugalią oraz Hiszpanią i Rosją.

W pierwszym pojedynku przewiduje się wygraną Urugwaju z Portugalią.

Drugi mecz ma należeć do Hiszpanii, która mimo, że nie zachwyciła w tej pierwszej fazie to jednak wygrała w swojej grupie.

Jeśli chcesz obstawić na mecze mundialu to polecamy Tobie wypróbować jednego z bukmacherów, któremu z pewnością możesz zaufać! Wystarczy, że klikniesz na jeden z poniższych linków, aby znależć się bezpośrednio na stronie wybranego bukmachera.Życzymy wspaniałej zabawy i wielkich wygranich!€ 50 bonus.
1.40


 


https://www.polskiekasyno.com