100 lat niepodległości

100 lat Polski Niepodległej

Dnia wczorajszego 11 listopada, oczy świata zwrócone były na naszą Ojczyznę.

Wczoraj minęła setna rocznica od czasu gdy Polska uzyskała niepodległość. Po 123 latach pod zaborami, nasi przodkowie wywalczyli dla nas wolność. Trudno w takim dniu nie czuć patriotyzmu. Przez 123 lata Polska nie istniała na mapie. Pomimo tego nasza kultura, literatura i język przetrwały ten czas. Patriotyzm i miłość do ojczyzny były silniejsze niż strach przed zaborcą. Podziemne Polskie spotkania i potajemne zebrania naszych dzielnych pradziadków sprawiły, że pomimo starań zaborcy podczas tych długich lat, aby wytępić Polską kulturę, język oraz inteligencję, pozostała ona niemalże nieskazitelnie zachowana.

Świętując stuletnią wolność Polski oraz odwagę żołnierzy którzy tą wolność dla nas wywalczyli, rodacy na całym świecie świętowali tą piękną rocznicę.

Marsze z udziałem Polonii odbyły się w miastach na całym świecie, i towarzyszyła im ogromna frekwencja. Jednak z pewnością największy z nich miał miejsce w Warszawie, pod przewodnictwem Prezydenta Rzeczypospolitej, Andrzeja Dudy. Pomimo obaw marsz przebiegł niezwykle pokojowo. Prezydent Duda wygłosił przemówienie wśród zebranych i został odśpiewany Hymn Polski.

Trzeba powiedzieć, że ten dzień zapisał się w historii Polski w godny sposób. Oddanie hołdu wszystkim, którzy walczyli o Polskę oraz przetrwanie jej kultury, a także tym, którzy za nią zginęli. Był to ogromny sukces, który na zawsze zostanie zapisany w dziejach naszego państwa. 


€ 300 bonus bez warunku obrotu.

€ 50 bonus.

€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

€ 1 500 bonus i 350 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com