Zagraj na automacie Alchymedes

Alchymedes Już Wkrótce

Alchymedes jest najnowszym automatem od Yggdrasil, który będzie dostępny w kasynach już pod koniec Stycznia 2017. Gra toczy się w laboratorium szalonego naukowca, gdzie nauka łączy się z magią i kultem szatana. Przenieś się do czasów najwybitniejszego matematyka wszechczasów, grając na slocie Alchymedes, który będzie dostępny w kasynach poniżej od 24 Stycznia 2017. W międzyczasie wypróbuj innych automatów od tego producenta, takich jak: „Legend of the Golden Monkey”, "Super Heroes”, „Magic Mushrooms” czy „Nirvana”.


€ 1 000 bonus i 100 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.


Alchymedes Dowiedz się Więcej

Achymedes składa się z 5 bębnów i 60 linii wypłat. Gra może być odtwarzana na wszystkich urządzeniach. Dzięki możliwości 15.000 kombinacji z symbolem Wild, zachęcając nas jeszcze mocniej do jej wypróbowania. Symbolami na bębnach są butelki z eliksirem różnego koloru( zielonym, niebieskim, pomarańczowym i fioletowym). Innymi symbolami są symbole kart to gry ( A, K, Q i J). Symbolem Wild w tej grze jest symbol odpadów radioaktywnych, który może zastąpić wszystkie inne symbole, pomagając utworzyć zwycięską kombinację.

Zagraj na najnowszym automacie od Yggdrasil - Alchymedes

Alchymedes Spreading Wid Bonus

Inaczej rozrastające się Wildy, które rozprzestrzeniają się według wzoru na bębnach, który jest rysowany na początku każdej rundy i z ponad 15.000 możliwych kombinacji, szanse na znaczne powiększenie wygranej są całkiem niezłe.

Alchymedes Multiplier Bonus

Każdy poziom zaczyna się z mnożnikiem x1, który losowo może wzrosnąć aż do 5 razy przy każdym obrocie. Po czym mnożnik ten pomoże ukończyć dany poziom, co oznacza, że twoja ostania wygrana przy każdym poziomie zostanie pomnożona aż do x5.

Alchymedes Scales Bonus

Po zakończeniu każdego z poziomów, pojawi się waga Alchemika do której będziesz mógł wybrać zielone lub czerwone eliksiry do mikstury. Jeśli zdecydujesz się na zielone – to powiększysz szansę na pojawienie rozrastających się Wildów. Jeśli wybierzesz czerwony eliksir, to powiększysz szanse na wzrost mnożnika.

Alchymedes Werdykt

Na pierwszy rzut oka, może się Tobie wydawać, że gra jest skomplikowana, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Podoba się nam fakt, że możesz wybrać pomiędzy posiadaniem większego mnożnika lub lepszego wzoru Wild. Po raz kolejny Yggdrasil stworzył doskonałą grę, która ma świetny potencjał do ogromnych wygranych. Polecamy Alchymedes i inne automaty od Yggdrasil na których możesz grać w kasynach poniżej.


500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

200 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com