Już wkrótce nowy slot od NetEnta- Aloha! Cluster Pays!

Aloha już wkrótce

Aloha! Cluster Pays slot od NetEnt będzie już dostępny w kasynach od 22 Marca! Jest to najnowszy automat od tego producenta, który z pewnością okaże się wielkim sukcesem. Nowy slot Aloha zabierze cię bezpośrednio na pokazy Hula na Hawajach! Zagraj w Aloha i wiele innych automatów od NetEnt w kasynach poniżej:


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

1 332 zł bonus i 99 darmowe spiny.

Aloha dowiedz się więcej

Aloha jest automatem zbudowanym zupełnie inaczej niż pozostałe. Składa się on z 6 bębnów, 5 rzędów i nie ma w nim linii płatniczych. Zamiast tego symbole gromadzą się w klaster, aby uzyskać wygrywające kombinacje. Wśród symboli tego slotu znajdziemy symbole Wild, Sticky Wins oraz dammowe spiny!


Aloha rundy bonusowe

Slot Aloha! Cluster Pays jest wypełniony po brzegi pomysłowymi rundami bonusowymi. Symbole klaster( które wywodzą się z nazwy slotu), jest to ciekawa funkcja, która uaktywnia się przy wylosowaniu klastra symboli, po czym zamrożą się one w jednym miejscu, a ty będziesz nagrodzony re-spinem i jeśli w tym re-spinie następny symbol dołączy się do reszty, to ponownie zostaniesz nagrodzony następnym re-spinem i tak dalej dopóki symbole będą dołączać się do klastra, co może doprowadzić do znacznego powiększenia twojej wygranej.


Aloha darmowe spiny

Aby dostać darmowe spiny w tej grze, musi pojawić się na bębnach przynajmniej 3 symbole darmowych spinów. 3 symbole dadzą nam 9 darmowych spinów, 4 symbole to 10 darmowych spinów, a 6 symboli to aż 12 darmowych spinów.


Aloha symbol Wild

Symbol Wils w tej grze zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symboli bonusowych i symboli Scatter. Nie tylko w tej grze, ale również we wszystkich innych jest to ulubiony symbol graczy, dzięki któremu możemy pomnożyć nasza wygraną .


Aloha! Cluster Pays werdykt

Oficjalne wydanie tej gry nastąpi już 22 Marca i nie możemy się doczekać. Gry od producenta NetEnt są zawsze najwyższej jakości jeśli chodzi o obraz dźwięk, no i oczywiście bonusy. Jest to niezwykle ciepły automat, który rozgrzeje nas w te chłodne wiosenne wieczory.

 

 


https://www.polskiekasyno.com