Automat Victorious MAX od NetEnt już wkrótce!

Automat Victorious MAX od NetEnt już wkrótce!

Po wydaniu BerryBurst MAX w zeszłym roku, NetEnt zamierza wydać kolejną grę w ramach tej serii automatów już niedługo! Automat Victorious MAX trafi do kasyn NetEnt 3 października 2019 roku i będzie miał większy mnożnik i symbole o wyższej wartości, niż w oryginalnej wersji tego slotu. Automaty MAX to wersje o większej zmienności w istniejących grach NetEnt, doskonale nadające się dla graczy o wysokich walorach i ryzykantów, którzy szukają lepszego potencjału wygranej!


Victorious slot od NetEnt


2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Victorious MAX funkcje slotu

Automat Victorious jest grą zainspirowaną Imperium Rzymskim, a głównym bohaterem jest sam Cezar! Gra składa się z 5 bębnów i 243 sposobów na wygraną, oraz oferuje ekscytującą rundę darmowych spinów z mnożnikami! Główną różnicą między oryginalnym automatem Victorious a wersją MAX jest fakt, że symbole mają wyższą wartość, a zatem wygrane wypłacą większe kwoty. Istnieje również możliwość trafienia 6-krotnego mnożnika w rundzie darmowych obrotów, który w klasycznej wersji jest tylko 3-krotny! Daje to graczom szansę wygrania 7000-krotności stawki przy jednym obrocie, w przeciwieństwie do 1500-krotności stawki podczas gry w klasycznym slocie Victorious.


Slot Victorious MAX od NetEnt

Oczywiście możliwość wyższych wypłat wiąże się z większą wariancją. Ta koncepcja będzie wspólna dla wszystkich automatów w serii MAX; chociaż wizualnie wyglądają dokładnie tak samo jak ich oryginalne odpowiedniki, struktura wypłat i częstotliwość trafień będą się różnić.


Gdzie zagrać w slot Victorious MAX

Po wydaniu Victorious MAX zalecamy wypróbowanie go w poniższych kasynach NetEnt. Jeśli jesteś nowy w tych kasynach, możesz również ubiegać się o bonus powitalny i skorzystać z darmowych pieniędzy bonusowych, aby zagrać w automat Victorious MAX.


3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

https://www.polskiekasyno.com