Zagraj w pokera w kasynie Betsafe!

Poker Black z Nową Szatą Graficzną

W Betsafe, możesz już grać w Pokera Black z nowym widokiem Fun View, który zawiera nowy widok stołów, obrazy w formacie 3D i duży wybór avatarów. Polecamy wypróbowania tej opcji  – jest to wspaniały sposób na urozmaicenie i dodanie uroku tej wspaniałej grze. Dzięki Fun View, będziesz mógł zamienić tło gry w Pokój Gier, Penthouse lub Ogród Zen. Będziesz miał również możliwość zamienić Avatara w każdym momencie – wystarczy tylko na niego kliknąć. Jeśli będziesz chciał wrócić do klasycznego widoku, będziesz mógł to zrobić w każdym momencie poprzez wejście do „menu”


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Fun View Poker w Betsafe

Jak Wybrać Widok Fun View?

Widok Fun View w Betsafe, jest dostępny wyłącznie na ekranach umożliwiających wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 800x600 pikseli lub wyższym. Wystarczy zalogować się na swoje konto w kasynie Betsafe, po czym Fun View zostanie ustawiony domyślnie, a ty będziesz mógł go spersonalizować i zmieniać według własnych upodobań.

Jak Wrócić do Gry w Widoku Klasycznym?

Aby wrócić do klasycznego widoku, wystarczy w dowolnym momencie kliknąć na przycisk „menu”, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu nad stołem, po czym zaznaczyć funkcję Widoku Klasycznego.

Poker w betsafe - widok klasyczny

Na Których Stołach Jest Dostępny Widok Fun View?

W kasynie Betsafe, Fun View jest dostępny w Texas Hold’em oraz turniejach przy stołach animowanych, jak i również w standardowych grach w pokerze Blaze. Ze względu na unikalny format Blazing Cannon oraz turniejach Survivor – opcja Fun View nie jest dostępna.

Jeśli jeszcze nie miałeś szansy wypróbowania Fun View, to gorąco polecamy użycie jej w kasynie Betsafe!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Fun View Poker w kasynie Betsafe

Betsafe Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w kasynie Betsafe, to warto je założyć, ponieważ oferują oni nowym graczom bonus powitalny w wysokości aż 800zł i oprócz tego 50 darmowych spinów w grze Gonzo’s Quest. Aby dwukrotnie powiększyć swoją wpłatę, wystarczy otworzyć konto na które musisz wpłacić 40zł lub więcej aby odebrać 100% bonus, aż do 800zł. Poza tym przy otwarciu konta dostaniesz 50 darmowych spinów na grze Gonzo’s Quest. Aby je odebrać, po prostu otwórz grę, a free spiny będą tam na ciebie czekać.

Odbierz Bonus Powitalny w Betsafe

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

 

 


https://www.polskiekasyno.com