Polowanie na gole z Ligą Mistrzów w Betsson

Polowanie na gole z Ligą Mistrzów w Betsson!

Betsson jak zawsze nie zawodzi jeśli chodzi o promocje sportowe. W Polowaniu na gole z Ligą Mistrzów masz szansę na zgarnięcie 10 PLN za każdego gola Man Utd i Tottenhamu! Jeśli jesteś fanem jednego lub obu z tych zespołów i myślałeś nad stawianiem zakładów to ta promocja jest wprost dla Ciebie!


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Dowiedz się więcej :

Wróciła Liga Mistrzów i ostatnie rundy aktualnego sezonu, a razem z nimi Betsson przygotowało nową fantastyczną promocję sportową! Stawiaj zakłady w Betsson i odbieraj bonusy za każdą trafioną bramkę wybranych zespołów w danej rundzie - Ten tydzień będzie należał do drużyn angielskich! Postaw zakład na dowolny mecz Ligi Mistrzów, a zdobędziesz niesamowitą nagrodę.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Jak wziąć udział:

 • Zaznacz swój udział w wiosennej edycji promocji na stronie Betsson. Wystarczy, że zapiszesz się tylko raz by wziąć udział w rundach play-off Ligi Mistrzów.
 • Postaw zakład w ofercie przedmeczowej za 30 PLN na dowolne mecze Ligi Mistrzów w tym tygodniu z kursem min. 1,50 zdarzenia z tych rozgrywek.
 • Za każdego gola zdobytego przez drużyny angielskie (Manchester United, Tottenham) w drugich meczach 1/8 finału otrzymasz bonus 10 PLN.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Zasady Promocji:

 • Oferta jest ważna tylko dla klientów, którzy zarejestrowali konto Betsson z polskim adresem.
 • Promocja trwa od 11.02.2019 11:00 do 1.06.2019 21:00 i będzie otwarta w każdym tygodniu rozgrywania fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej mężczyzn od godziny 11:00 w poniedziałek do godziny 21:00 w środę.
 • W promocji biorą udział tylko zakłady przedmeczowe ze stawką min. 30 PLN i kursem min. zdarzenia z rozgrywek Ligi Mistrzów 1,50 postawione za prawdziwe pieniądze. Zakłady postawione za pomocą środków bonusowych, zakładów bez ryzyka, darmowych zakładów lub używając opcji "zbuduj zakład" nie biorą udziału w tej promocji.
 • Kwalifikujące się zakłady przedmeczowe muszą zostać postawione w czasie kiedy promocja jest otwarta na stronie tj. między poniedziałkiem 11:00 a środą 21:00 w tygodnie rozgrywania meczów Ligi Mistrzów. Aby zagrany zakład został uznany za przedmeczowy wszystkie typy na zagranych kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.
 • Każdego tygodnia rozgrywania meczów w Lidze Mistrzów na stronie umieszczona będzie informacja za gole drużyn, z którego kraju wypłacany jest bonus oraz jaka jest jego wysokość.
 • 1/8 finałów: 4-6 marca 2019 - bonus w wysokości 10 PLN zostanie wypłacony za każdego gola klubów angielskich w Lidze Mistrzów tj. Manchester United, Tottenham.
 • Maksymalna kwota bonusu, jaką może otrzymać jeden gracz to 50 PLN.
 • Bonusy będą wypłacane w czwartki do godz 18:00.
 • Otrzymany bonus musi zostać obrócony minimum trzy (3) razy w ciągu siedmiu (7) dni na zakładach z kursem 1,5 lub wyższym. Przykład obrotu bonusem: Na swoim koncie posiadasz bonus 10 PLN. Aby obrócić bonus 3 razy, musisz postawić zakłady za kwotę 30 PLN. Po postawieniu zakładu/zakładów bonus będzie dostępny do wypłaty.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com