Nowy automat od Yggdrasil -Big Blox

Big Blox - Już Wkrótce

Nowy automat od producenta Yggdrasil zabierze cię prosto do tropikalnej dżungli. Nie jest to pierwszy automat o tej tematyce, ale jesteśmy pewni, że szybko okaże się on naszym ulubionym. Jak sama nazwa wskazuje – cała gra opiera się na wielkich blokach, które mogą zająć większość bębnów. Naszym celem jest tutaj pokrycie bębnów ogromnymi blokami. Czym większe bloki – tym większe wygrane! Slot Bix Blox będzie dostępny w kasynach poniżej już od 24 Sierpnia.


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Big Blox Dowiedz się Więcej

Automat Big Blox składa się z 5 bębnów i aż 243 sposobów na wygraną. Symbolami na bębnach są tutaj kolorowe symbole przedstawiające kamienne znaki, kojarzące się z plemieniem afrykańskim, w tym kolorowe maski i symbole kart. Dźwięk jest wspaniale dopasowany do tematyki slotu i ogólnie jak przystało na tego producenta, możesz spodziewać się wspaniałych efektów wizualnych i dźwiękowych. Gra Big Blox jest również dostępna na telefonie lub tablecie. Zakłady w tej grze mogą być stawiane od 25 do 100 monet, dzięki czemu gra nadaje się dla graczy niskich i wysokich wartości.

Big Blox - tabela wypłat

Big Blox Bonus

Najważniejszym aspektem tej gry jest funkcja bonusowa o nazwie Bog Blox. Przy każdym spinie, może się pojawić wielki blok, który często pokryje 3 rzędy i 5 bębnów – czyli pełny ekran! Przy każdym spinie masz gwarancję pokrycia bębnów poprzez wielki blok, który zwykle obejmuje 4 bębny (2x2), co pomaga w tworzeniu zwycięskiej kombinacji, ale rzadko prowadzi do ogromnych wygranych. Jeśli uda ci się wylosować olbrzymi blok, który pokryje cały ekran, to wygrana będzie bardzo zadowalająca. Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość i przy odrobinie szczęścia pokaźna wygrana może być twoja.

Big Blox funkcja bonusowa

Big Blox Wild

Symbolem Wild w tej grze jest złota maska i jest ona odpowiedzialna za największe wygrane. Gdy złota maska pojawi się na bębnach w zwycięskiej kombinacji, to zastępuje wszystkie inne symbole do niej przylegające. Jeśli symbol Wild pojawi się w trakcie gry bonusowej Bog Blox, to możesz się spodziewać wielkiej wygranej. Ale to jeszcze nie wszystko – jeszcze większa wygrana jest oferowana jeśli blok zajmie bębny 3x3, co oznacza, że wszystkie 3 bębny zamienią się w Wildy!

Big Blox - symbol Wild

Big Blox Werdykt

Automat Bog Blox jest wspaniałym dodatkiem do obecnego portfolio Yggdrasil. Z pewnością gra na tym slocie jest wspaniałą zabawą podczas której możesz wygrać aż do 3.888 razy twojej stawki przy każdym spinie. Jednak zdarza się to tylko podczas funkcji bonusowej Big Blox , więc nie ma co liczyć na wygrana przy każdym spinie, ale cierpliwi gracze z odrobiną szczęścia, mogą spokojnie zdobyć spektakularną sumę pieniędzy. Jest on z pewnością warty wypróbowania chociażby za darmo, dla zabawy w kasynach poniżej:Ta marka operatora przestała istnieć

 


https://www.polskiekasyno.com